Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Radłowie
Dzień Dziecka w słońcu i deszczu

Dzień Dziecka w słońcu i deszczu

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Radłowie
Warszawa 19.06.2016

W tym roku plenerowy festyn kulturalno – sportowy odbył się 5 czerwca na obiektach sportowych Zespołu Szkół w Radłowie

Nasi uczniowie mieli okazję sprawdzić się w takich konkurencjach jak: rzut piłką do celu, przeciąganie liny, badminton, mecze piłkarskie, piłka siatkowa. Uczestnicy zmagań sportowych otrzymali drobne upominki i dyplomy. Swoje umiejętności pokazał zespół wokalno – instrumentalny działający w gimnazjum, wspomagany przez solistki. Na „deser” zaprezentował się zespół młodzieżowy „Celebrations”, który wykonał kilka bardzo energetycznych utworów. Dobrych humorów nie popsuła nawet krótka ulewa, po której kontynuowano zabawę.  

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Podręczniki dla Afryki

05.12.2021
Wraz z fundacją Dzieci Afryki ruszamy z pierwszą edycją akcji "Podręczniki za grosiki" dedykowanej dwóm szkołą podstawowym: Szkole im. Ryszarda Kalicińskiego w Bundoli oraz Szkole św. Elżbiety w Kiruddu.
Więcej Podręczniki dla Afryki

Zbieramy baterie

05.12.2021
Nasze szkoła rozpoczyna zbiórkę baterii oraz telefonów komórkowych. Zachęcamy uczniów do oddawania zużytych baterii i telefonów. Nie kosztuje nas to wiele wysiłku, a możemy w ten sposób oszczędzić zasoby naturalne i chronić środowisko.
Więcej Zbieramy baterie

Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia

05.12.2021
W dniach 31.10 – 1.11.2021 nasi uczniowie kwestowali przy kościele św. Andrzeja Boboli w Miliczu, włączając się, jak co roku, w akcję „Mogiłę Pradziada Ocal od Zapomnienia”.
Więcej Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia