Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Warszawa 03.06.2015

Świętujemy z piosenką!

Witajcie! Witajcie! Gromadnie przybywajcie, bym mógł opowiedzieć Wam o tym pięknym dniu. O kochanych dzieciakach pamiętamy w naszej szkole przez cały rok, ale w tym jednym, szczególnym Dniu Dziecka staramy się najbardziej. Pamiętacie naszą wycieczkę? To była pierwsza niespodzianka, a w poniedziałek odbył się XXIII Festiwal Piosenki, pod jakże wymownym tytułem: "Śpiewać każdy może...". Zgodnie z tą dewizą wystąpić może każdy, kto chce zaprezentować się na szkolnej scenie. W tym roku były piosenki dla dzieci, ale też popowe. Jury stanowiły uczennice z klasy 6 oraz nasz gość specjalny- Patrycja Adamczuk. Nasza absolwentka rozpoczęła swoją przygodę w klasie 1, by przez wiele lat występować na konkursach i na  scenach gminnych, powiatowych czy krajowych. Teraz Patrycja ma swój zespół i rozpoczęła karierę muzyczną. Dla zwycięzców były dyplomy i upominki od SKO. Rodzice przygotowali również słodkie niespodzianki. 

W tym dniu wszyscy uczniowie otrzymali upominki i słodycze. Wszyscy uczniowie mogli powiedzieć, że bawili się wesoło podczas Dnia Dziecka.

Wesoły Zaskórniaczek

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

20.10.2020
W październiku społeczność naszej szkoły wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu jak co roku przyłączyła się do akcji „Święty Mikołaj z Polakami na Kresach” zorganizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne KRESY w Częstochowie.
Więcej Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach