Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie
DZIEŃ BABCI I DZIADKA w klasach pierwszych

DZIEŃ BABCI I DZIADKA w klasach pierwszych

Warszawa 31.01.2015

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarzeni są szczególnymi dowodami miłości.

Dnia 23.01.2015 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej, uczniowie klasy 1a, 1b i 1c wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowały piękny program artystyczny.            W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tym świętem. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a dostojni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Po zakończeniu części artystycznej głos zabrała pani dyrektor, dziękując gościom, za tak liczne przybycie oraz składając Babciom i Dziadkom piękne i niezwykłe życzenia. Wzruszenie dostojnych gości było ogromne, a ukradkiem ocierane  łzy świadczyły o miłości i  zadowoleniu z ukochanych wnuków, którzy obdarowywali swoich najbliższych własnoręcznie przygotowanymi prezentami.  Spotkanie zakończono słodkim poczęstunkiem i miłą rozmową.

Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babci i Dziadków. Dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki