Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Kuczynie
Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Kuczynie
Warszawa 22.01.2016

Święto Babci i Dziadka w naszej szkole

21 stycznia 2016r. w naszej szkole odbyła się niezwykła uroczystość, bowiem zaszczycili nas swoją obecnością babcie i dziadkowie. Seniorzy z wielką radością obejrzeli specjalnie dla nich przygotowane występy artystyczne. Występy były dopracowane w każdym szczególe, dziadkowie byli zachwyceni piękną recytacją i śpiewem wnucząt. Należy dodać, że każdy wnuk i wnuczka począwszy od trzylatków z punktu przedszkolnego, a skończywszy na szóstoklasistach miał okazję do zaprezentowania swego talentu artystycznego. Z głębi dziecięcych serc płynęły słowa wdzięczności, podziękowania i życzenia. Na koniec wnuczęta wręczyły własnoręcznie wykonane laurki i zaprosiły gości na słodki poczęstunek.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania