Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
Warszawa 17.02.2014

Wyjątkowa uroczystość

21 stycznia 2014 r. w naszej szkole odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji  Dnia Babci i Dziadka. Goście nie zawiedli i przybyli bardzo licznie. Na wstępie Pani Dyrektor Małgorzata Malczewska  przywitała wszystkich ciepłymi serdecznymi słowami i złożyła życzenia. Następnie zaprosiła wszystkich obecnych do wysłuchania życzeń oraz wyrazów miłości i wdzięczności w postaci wierszy i piosenek skierowanych do Kochanych Babć i Dziadków.  Podczas prezentowanego programu słowno muzycznego nie obyło się bez braw, uśmiechów i ukradkiem ocieranych łez. Część artystyczna zakończyła się wręczeniem Babciom i Dziadkom laurek oraz drobnych upominków wykonanych  samodzielnie przez ich wnuczęta. W dalszej części uroczystości goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez zaangażowane mamy.

Warto wspomnieć, że nasza szkoła aktywnie współpracuje z Domem Opieki Społecznej w Młodzieszynie . Delegacja pensjonariuszy zaszczyciła nas swoją obecnością , co jeszcze bardziej  uświetniło naszą uroczystość.

Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Zaproszeni goście opuszczali naszą szkołę ze wzruszeniem dziękując za miło spędzone chwile.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki