Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Siemiechowie
Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Siemiechowie
Warszawa 02.02.2015

27 stycznia 2015 r. w Domu Kultury w Siemiechowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, którą przygotowali uczniowie klas I – III, wraz z wychowawcami i rodzicami.

Jak co roku dzieci zaprosiły na akademię Babcie i Dziadków, którzy bardzo licznie przybyli, aby zobaczyć występy swoich wnuków. Dzieci włożyły wiele wysiłku w przygotowanie inscenizacji, które bardzo podobały się zaproszonym gościom. Wręczyły również swoim bliskim samodzielnie wykonane upominki. Rodzice postarali się o poczęstunek, zarówno dla najstarszych, jak i najmłodszych uczestników imprezy.  Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka będzie równie udana. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Jestem superkonsumentem i swoje prawa znam!

19.11.2019
W ramach edukacji ekonomicznej, która jest jednym z priorytetowych zadań MEN na obecny rok szkolny, w klasie IV b przeprowadzono lekcję wychowawczą pt „Reklamacji nie udziela się... ?”. Podczas zajęć wyjaśniono i przedyskutowano takie pojęcia jak konsument, zakupy, reklama, reklamacja, oszczędzanie, sortowanie śmieci, dbanie o ekologię itp. Kwestie wydawało by się proste, a jednak zupełnie nowe dla niektórych czwartoklasistów.
Więcej Jestem superkonsumentem i swoje prawa znam!

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania