Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie
Dziecięce laury plastyczne przyznane

Dziecięce laury plastyczne przyznane

Warszawa 07.02.2015

12 Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej "Świat w oczach najmłodszych", organizowany przez Szkołę Podstawową im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie został rozstrzygnięty.

W piątek 6 lutego profesjonalne jury oceniło prace, przyznając 1 nagrodę specjalną, a także po 20 równorzędnych nagród i wyróżnień. W tym roku na konkurs wpłynęło 2091 propozycji, zgłoszonych przez dzieci w wieku od 3 do 10 lat ze 173 placówek oświatowych, w tym z 72 szkół podstawowych, 65 przedszkoli, 31 ośrodków kultury oraz 5 prac zgłoszonych indywidualnie. Ich autorami są młodzi plastycy z całej Polski, a także z Belgii, Niemiec i Włoch.

Szczegółowe wyniki już niebawem na stronie naszej szkoły

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „