Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Kuczynie
DZIECI Z KLASY PIERWSZEJ  ,,MISTRZAMI OSZCZĘDZANIA” W MARCU

DZIECI Z KLASY PIERWSZEJ ,,MISTRZAMI OSZCZĘDZANIA” W MARCU

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Kuczynie
Warszawa 05.04.2018

DZIECI Z KLASY PIERWSZEJ PO RAZ KOLEJNY ,,MISTRZAMI OSZCZĘDZANIA” - W TRWAJĄCYM OD PAŹDZIERNIKA COMIESIĘCZNYM WSPÓŁZAWODNICTWIE MIĘDZYKLASOWYM ANI RAZU NIE DAŁY WYGRAĆ INNEJ KLASIE

                                           

 

28. 03.2018 r.opiekunka SKO podsumowała wyniki międzyklasowego współzawodnictwa w oszczędzaniu.

Po raz kolejny,, Mistrzami Oszczędzania” zostały dzieci z klasy I-  z kwotą92,50 zł na osobę.

Drugie miejsce zajęła klasa V- 33,57zł na ucznia, zaś trzecie miejsce przypadło klasie III( zaoszczędzona kwota przypadająca na jedno dziecko to 13,62 zł.)

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania