Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
"Działaj z pasją"

"Działaj z pasją"

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Warszawa 28.08.2014

Podsumowanie projektu badawczego

Hej! Witajcie! Serdeczne pozdrowienia z Lisiowólki przesyła najsympatyczniejszy  skrzat- Zaskórniaczek. Dzisiaj pochwalę się następnym naszym sukcesem. Dzięki hojności Spółdzielczej Mleczarni „Spomlek” mogliśmy zorganizować w naszej szkole kolejny konkurs powiatowy! Ale po kolei…

Najpierw przystąpiliśmy do niezwykłego programu Spomleku wspierającego działalność społeczną i edukacyjną- „Działaj z pasją”. Nasz projekt badawczy- „Jak zarządzać firmą” zyskał uznanie w oczach komisji i zdobyliśmy grant w wysokości 1000 zł. W ramach tego projektu poszerzaliśmy naszą wiedzę z ekonomii, marketingu i zarządzania! Nasze dzieciaki pracowały razem z uczniami Gimnazjum im. Unitów Podlaskich z Wohynia. Zaprosiliśmy również wszystkich uczniów z powiatu radzyńskiego do konkursu plastycznego- „Plakat i hasło reklamowe produktów SM Spomlek”.

Tuż przed zakończeniem roku szkolnego odbyło się uroczyste podsumowanie naszego projektu. Zaprosiliśmy Pana Prezesa SM Spomlek Andrzeja Stefanowicza, Panią Kierownik Zespołu Administracji Szkół w Wohyniu Agnieszkę Buch, Panią Dyrektor Urszulę Kubaczyńską oraz nauczycieli i uczniów z powiatu radzyńskiego –laureatów konkursu plastycznego!

Najpierw wystąpili nasi uczniowie. Grupy badawcze przedstawiły wyniki projektu. Podziwialiśmy bogactwo wiedzy i pomysłowe rozwiązania plastyczne. Potem odbyło się rozstrzygnięcie konkursu. Wspaniałe nagrody i dyplomy czekały na uczniów, zwycięzców  oraz ich nauczycieli. Szanowni goście wręczyli  upominki i gadżety SM Spomlek. Na podsumowanie projektu i naszego niezwykłego spotkania głos zabrał Pan Prezes Andrzej Stefanowicz. Pan Prezes to potrafi opowiadać o Spomleku!!! Zna tyle ciekawostek i niezwykłych informacji, że moglibyśmy tak słuchać do wieczora. Coś jednak zakłócało naszą uroczystą atmosferę!? To zapachy z kuchni, gdyż czekała na wszystkich zebranych jeszcze jedna niespodzianka- obiad przygotowany z produktów firmy Spomlek. Nasza pani kucharka przygotowała smakowite dania. Zrobiło się tak „sielsko i anielsko”, że nikt nie myślał o rozstaniu…

Dziękujemy SM Spomlek za tyle miłych wspomnień i za wsparcie. Program „Działaj z pasją” to strzał w dziesiątkę!!!

Pozdrawiam,

Zaskórniaczek

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

20.10.2020
W październiku społeczność naszej szkoły wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu jak co roku przyłączyła się do akcji „Święty Mikołaj z Polakami na Kresach” zorganizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne KRESY w Częstochowie.
Więcej Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach