Powrót do BlogowiSKO Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Lubczy
DYKTANDO BANKOWE dla uczniów klas IV - VI

DYKTANDO BANKOWE dla uczniów klas IV - VI

Warszawa 21.02.2016

W ostatnich dniach w naszej szkole odbył się konkurs ortograficzno-bankowy.

W piątek w naszej szkole w ramach działalności Szkolnej Kasy Oszczędności odbył się konkurs ortograficzno - bankowy pod hasłem: " Dyktando bankowe". Do konkursu przystąpili chętni uczniowie z klas IV - VI , których zadaniem było napisanie dyktanda zawierającego pojęcia bankowe tj,  – lokata terminowa, konto, Bank Spółdzielczy, przedpłata, wpłata, Szkolna Kasa Oszczędności. Każdy z uczestników tego konkursu w bardzo dużym skupieniu przystąpił do pisania dyktanda, bowiem liczy na zdobycie tytułu Mistrza Ortografii i zwycięstwo w konkursie. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

„Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

21.11.2019
20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. W tym roku mija dokładnie 30 lat od uchwalenia najważniejszego dokumentu stanowiącego o prawach najmłodszych.
Więcej „Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

21.11.2019
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej w ramach akcji EDWARD (Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach) przeprowadzili wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej w Jelonkach działania profilaktyczne.
Więcej Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach