Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Dodajemy  talenty  taneczne

Dodajemy talenty taneczne

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Warszawa 06.06.2014

Popisy mistrzów na Dzień Dziecka

Witajcie!

Długo układałem w swojej główce najpiękniejsze zdania o tej niezwykłej lekcji tańca. Nawet wieczorem skoczyłem do naszej szkolnej biblioteki, do Koszałka Opałka, prosząc o pomoc. Mój wierny przyjaciel tak przeżywał występ mistrzów, że nie był w stanie cokolwiek mi podpowiedzieć. Muszę sam poradzić sobie z tym baaardzo odpowiedzialnym zadaniem. Tak więc po kolei…..

Jak już Wam pisałem, Dzień Dziecka w naszej szkole bogaty jest w różne niespodzianki. Gościliśmy już mistrza modelarstwa, wiejską kapelę, rycerzy,mistrza akordeonu, wokalistkę zespołu muzycznego i wielu, wielu innych artystów. W tym roku zaprosiliśmy zespół taneczny z Radzynia Podlaskiego. Przed licznie zgromadzoną widownią wystąpili: Klaudia Czeczko, Natalia Bogusz, Rafał Grzywaczewski i Tomasz Szabrański. Takiego show jeszcze nie było w naszej szkole. Nie opiszę jak bardzo podobała się cha cha, rumba i zumba. Powiem tylko, że po pokazie mistrzów wszyscy chcieli wziąć udział w warsztatach. Obejrzyjcie miny starszych chłopców, a zrozumiecie jakie wrażenie zrobił występ naszych gości.

Szczęśliwy jestem ogromnie, że nasze dzieciaki poszerzają swoje horyzonty, wciąż uczą się nowych umiejętności- DODAJĄ TALENTY!!!

A’ propos talentów, szykuję dla Was prawdziwą „torpedę” z ogólnopolskiego konkursu. Ale o ty „po tym” jak mawiała kiedyś babcia Weroniki.

Pozdrawiam,

Zaskórniaczek

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

20.10.2020
W październiku społeczność naszej szkoły wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu jak co roku przyłączyła się do akcji „Święty Mikołaj z Polakami na Kresach” zorganizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne KRESY w Częstochowie.
Więcej Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach