Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa Nr 2 i Szkoła Muzyczna I Stopnia
Dodajemy talenty ortograficzne.

Dodajemy talenty ortograficzne.

Warszawa 03.12.2017

Dnia 29 listopada chętni uczniowie z klas VII pisali dyktando ortograficzne o oszczędzaniu. Treść dyktanda przygotowała nauczycielka języka polskiego pani Maja Nowak. Bardzo dziękujemy.

Najlepiej dyktando napisały : Karolina Łuszczyńska z klasy VII e i Kinga Mazecka z klasy VII a.  Gratulujemy!      Oto treść dyktanda.

Państwo Oszczędzalscy od dawna marzą o dalekich podróżach i chytrze odkładają pieniądze. Mają konto bankowe w Banku Spółdzielczym, natomiast ich dzieci uczą się oszczędzania w Szkolnej Kasie Oszczędności, która działa w szkole podstawowej. Od lat sumiennie dokonują wpłat, a te niewielkie kwoty gotówkowe zasilają domowy budżet przed wyjazdem w góry czy nad morze. Wakacyjne wojaże przestają być mrzonkami, bo regularne przelewy spełniają niepohamowane żądze domowników. Dajże sobie też szansę i namów rodziców na założenie konta w najbliższym oddziale Banku Spółdzielczego. Sam też nie bądź próżny i oszczędzaj w  swojej podstawówce-tylko hipokryta wahałby się, co uczynić. Konto w banku to dodatkowe możliwości, możesz wziąć kredyt i spłacać w miniratach, albo rozłożyć swoją pożyczkę na dogodne dla ciebie warunki. Ucz się zarządzania portfelem a otworzy się dla ciebie droga w bezpieczną przyszłość bez megaharówki i narzekania.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki