Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie
Dinozaury w technologii 3D

Dinozaury w technologii 3D

Warszawa 04.06.2015

1 czerwca uczniowie klas I-III obejrzeli film pt. "Dinozaury".

1 czerwca uczniowie klas I-III obejrzeli film pt. "Dinozaury". Wszystko było bardzo ciekawe - makiety, dinozaury, okazy w postaci kłów, kolców dinozaurów. Jednak największym zainteresowaniem cieszył się żywy dinozaur "PLEO". To intensywna zabawka zachowująca się jakby była żywa. Dzieci mogły go dotykać, głaskać, a on wyrażał swoje wielkie zainteresowanie oraz zadowolenie. Dodatkową atrakcją tego spotkania było oglądanie filmu w technologii 3D.     

Spotkanie z dinozaurami bardzo podobało się wszystkim dzieciom,                            a w szczególności dinozaur PLEO, który stał się marzeniem każdego ucznia.

"Wizyta dinozaurów" na długo zostanie zapamiętana nie tylko jako lekcja ale także jako możliwość wykazania się swoimi wiadomościami.

                                                                                           Kitka Oszczędzaczka

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Ogólnopolska akcja #SadziMy

28.09.2020
Dnia 18.09.2020 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II edycji Ogólnopolskiej Akcji #sadziMy pod patronatem Pary Prezydenckiej RP. Akcja ma na celu przyczynić się do poprawy warunków naszego życia poprzez zwiększenie liczby drzew oraz obszarów zielonych.
Więcej Ogólnopolska akcja #SadziMy

Rower dla najlepszego SKOwicza

25.09.2020
Podczas uroczystego apelu SKO został podsumowany konkurs na najlepszego SKOwicza. Główną nagrodą był rower ufundowany przez Panią Prezes Banku Spółdzielczego w Olsztynku.
Więcej Rower dla najlepszego SKOwicza

OszczędnościowiSKO

25.09.2020
Nagrodziliśmy uczniów, którzy systematycznie dokonywali wpłat na książeczkę oszczędnościową.
Więcej OszczędnościowiSKO