Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Demokratyczne wybory w naszej szkole

Demokratyczne wybory w naszej szkole

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Warszawa 07.11.2014

Rozwijamy talent do zarządzania

W październiku szalejemy i moc atrakcji organizujemy! A co! Wszyscy rymują i ja też umiem! Wita Was ponownie pracowity i uczciwy krasnoludek z Podlasia- Zaskórniaczek.  Troszeczkę ostatnio byłem zapracowany, bo pani przygotowała moc niespodzianek. Nadrabiam…

 Od kilku lat w naszej szkole działa grupa uczniów, która wspiera naszą panią. Wszyscy chcą do niej należeć. O! Nie tak łatwo! Najpierw muszą się wykazać swoimi talentami, potem inne dzieciaki wybierają. W tym roku w bojowe szranki stanęli: Kuba z klasy 3, Kuba z klasy 4,  Milenka  z klasy 5, Alicja i Gabriela z klasy 6. Na uroczystym apelu ….tutaj zamilczę i na dalszą relację zapraszam na www.pracowityiuczciwyzaskórniaczek.pl.

Pozdrawiam!

Zaskórniaczek

"Wszelkie prawa zastrzeżone, publikacja i rozpowszechnianie bez zgody autorów zabronione. Kopiowanie i ściąganie pomysłów – surowo zabronione. Wszystkie pomysły, nazwy, sformułowania i styl są własnością Zaskórniaczka!!!” 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

20.10.2020
W październiku społeczność naszej szkoły wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu jak co roku przyłączyła się do akcji „Święty Mikołaj z Polakami na Kresach” zorganizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne KRESY w Częstochowie.
Więcej Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach