Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Wieleninie
Dalsze losy Jasia i Małgosi jako czlonkow SKO

Dalsze losy Jasia i Małgosi jako czlonkow SKO

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Wieleninie
Warszawa 30.03.2019

Konkurs plastyczny SKO

Dnia 27 marca odbyło się w naszej szkole Wielkie Święto Bankowości. Z całej gminy Uniejów przyjechali członkowie Szkolnych Kas Oszczędności, aby wziąć udział w Gminnym Konkursie Matematycznym i Bankowym pod patronatem Banku Spółdzielczego w Poddębicach. Zobaczyli też oni występ moich kolegów i koleżanek ze Szkolnej Kasy Oszczędności w Wieleninie promujący oszczędzanie w SKO i byli świadkami wręczenia nagród członkom SKO, którzy brali udział w Szkolnym Konkursie Plastycznym na komiks pt. „Dalsze losy Jasia i Małgosi jako członków SKO”. Kontynuacja przygód Jasia i Małgosi, którzy nie słuchali rodziców i zabłądzili w wielenińskim lesie, gdzie mieszkała Baba Jaga, która jest obecnie członkiem SKO i za karę wysyła dzieci do SP Wielenin, gdzie mogą odkupić swoje winy przez naukę o oszczędzaniu.  Aby wziąć w nim udział, należało stworzyć komiks opisujący dalsze przygody bohaterów. Napłynęło bardzo wiele prac. Prawie wszyscy członkowie SKO Wielenin brali w nim udział. Komisja Konkursowa miała problem z wyłowieniem laureatów. Wszystkie prace były barwne kolorowe i bardzo ciekawe. W końcu po dwugodzinnej naradzie wybrano najlepszych i nagrodzono ich nagrodami ufundowanymi przez SKO Wielenin i BANK Spółdzielczy w Poddębicach. Oto nagrodzeni w grupie wiekowej klas 0-II.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Europejskie Dni Kodowania

23.10.2019
W dniach 5-20 października trwały Europejskie Dni Kodowania. Pamiętaliśmy o nich i wykonaliśmy pracę związane z odpowiednim kodowaniem.
Więcej Europejskie Dni Kodowania

Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”

23.10.2019
Matematyka „królowa nauk” kojarzy się uczniom z trudnymi i żmudnymi działaniami, złożonymi zadaniami tekstowymi. Aby ocieplić wizerunek tej pięknej, ale przez wielu znienawidzonej nauki, SKO-wicze klas Vb i VII wzięli udział w projekcie, którego celem było pokazanie piękna oraz interesujących własności nietypowych liczb.
Więcej Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”