Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Krajowej w Brudkach Starych,
Członkowie SKO zawitali  w Ostrowi Mazowieckiej

Członkowie SKO zawitali w Ostrowi Mazowieckiej

Warszawa 22.04.2014

Członkowie SKO zawitali w Ostrowi Mazowieckiej

W dniu 16 kwietnia uczniowie klas II - VI wybrali się na dofinansowaną przez SKO wycieczkę do Ostrowi Mazowieckiej. Podczas seansu w kinie mieli możliwość obejrzenia filmu „Karol,  który stał się świętym”.

Dodatkowo uczniowie odwiedzili Miejską Bibliotekę Publiczną. Oglądali wystawę książek i prezentację multimedialną o Papieżu Janie Pawle II.

Na zakończenie wycieczki zwiedzili budynek Powiatowej Państwowej  Straży Pożarnej. Członkowie SKO zostali zapoznani z  pracą strażaka, sprzętem służącym do ratownictwa i gaszenia pożarów. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Dziś polecamy "Gry Biznesowe", które rozgrzeją każda przedsiębiorczą głowę

03.12.2021
Gry planszowe są nieodłącznym sposobem na spędzenie czasu w przypadku niepogody. Przy nich nie można się nudzić! Oprócz emocji uczą myślenia, planowania, liczenia i innych przydatnych w życiu umiejętności . Zuchy nie od dziś grają w różne gry, lecz po zdobyciu „pokaźnego kapitału” w Zuchowym Przedsiębiorstwie Rozmaitości, po raz pierwszy miały również okazję decydować o swoim majątku grając w biznesowe gry planszowe, dzięki którym choć na chwilę najlepsi stali się milionerami!
Więcej Dziś polecamy "Gry Biznesowe", które rozgrzeją każda przedsiębiorczą głowę