Powrót do BlogowiSKO Szkoła Filialna w Sieroniowicach
Czasu nie marnujemy...

Czasu nie marnujemy...

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Filialna w Sieroniowicach
Warszawa 30.11.2018

... do Banku Spółdzielczego w Ujeździe dzielnie maszerujemy.

W oczekiwaniu na wyniki "Śląskiego berania" wybraliśmy się spacerkiem przy słonecznej pogodzie z wizytą do naszego Banku Spółdzielczego w Ujeździe, gdzie czekała na nas już Pani Irena Wenszka. Chętnie odpowiedziała ona na wszystkie, nawet najtrudniejsze i najdziwniejsze pytania dzieci, dotyczące pracy banku oraz pokazała nam czarną skrzynkę oraz plakaty innych dzieci, które także korzystają z usług Banku Spółdzielczego z Leśnicy, krórego filią jest nasz bank. Serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie, mile i ciekawie spędzony czas oraz za wyczerpujące informacje.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

„Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

21.11.2019
20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. W tym roku mija dokładnie 30 lat od uchwalenia najważniejszego dokumentu stanowiącego o prawach najmłodszych.
Więcej „Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

21.11.2019
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej w ramach akcji EDWARD (Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach) przeprowadzili wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej w Jelonkach działania profilaktyczne.
Więcej Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach