Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Siemiechowie
„Mistrz oszczędzania"

„Mistrz oszczędzania"

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Siemiechowie
Warszawa 01.05.2015

Został rozstrzygnięty długoterminowy konkurs o miano "Mistrza oszczędzania" w roku szkolnym 2014/15

 

   W ostatnim miesiącu systematycznego oszczędzania   najaktywniejsi byli: w klasie I – Karolina Grzyb, w II – Jessica Korzeniowska, w III – Kuba Łazarz, w IV -  Paweł Kwiek i Karol Mosio, w V – Mariusz Wójcik i w VI klasie – Ola Ozga.

 Rywalizacja o tytuł „Mistrza oszczędzania"  trwała do samego końca. To był pojedynek pomiędzy Kubą a Pawłem. Ostatecznie zwyciężył Jakub Łazarz z klasy III. Tuż za nim uplasował się Paweł Kwiek z klasy IV. Ostatnie miejsce na podium zostało dla jego klasowego kolegi  Karola Mosio. Kolejne miejsca zajęli: Mariusz Wójcik, Jakub Kwiek, Ola Ozga, Natalia Jucha,, Jakub Mosio, Sandra Wójcik i Angelika Hołda..

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania