Powrót do BlogowiSKO Szkoła Filialna w Sieroniowicach
Ciąg dalszy odkrywania talentów...

Ciąg dalszy odkrywania talentów...

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Filialna w Sieroniowicach
Warszawa 19.03.2019

...przy użyciu ogrodniczych sprzętów.

Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami. Kwitną już pierwsze wiosenne kwiaty, widać już powoli bazie i słychać ptaki. Przyroda budzi się do życia po zimowym śnie. My postanowiliśmy też powołać do życia kilka rodzajów roślin: w doniczkach zasialiśmy szczypiorek, rzodkiewkę, sałatę i owies wielkanocny. Mamy nadzieję, że przy odrobinie dobrych chęci, pamiętaniu o podlewaniu i dobrych warunkach nasz szkolny mini ogródek pięknie się zazieleni i będzie ozdobą klasy. A jak się okazuje przy okazji odkryliśmy w sobie kolejny talent, a mianowicie talent ogrodniczy, który pomagając mamie w porządkach i w pracach w przydomowych ogródkach i sadach, będziemy w sobie pielęgnować. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Europejskie Dni Kodowania

23.10.2019
W dniach 5-20 października trwały Europejskie Dni Kodowania. Pamiętaliśmy o nich i wykonaliśmy pracę związane z odpowiednim kodowaniem.
Więcej Europejskie Dni Kodowania

Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”

23.10.2019
Matematyka „królowa nauk” kojarzy się uczniom z trudnymi i żmudnymi działaniami, złożonymi zadaniami tekstowymi. Aby ocieplić wizerunek tej pięknej, ale przez wielu znienawidzonej nauki, SKO-wicze klas Vb i VII wzięli udział w projekcie, którego celem było pokazanie piękna oraz interesujących własności nietypowych liczb.
Więcej Matematycznie zakręceni przedstawiamy „SZALONE LICZBY”