Powrót do BlogowiSKO Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Lubczy
Błażej Nowalski - MISTRZEM OSZCZĘDZANIA PAŹDZIERNIKA

Błażej Nowalski - MISTRZEM OSZCZĘDZANIA PAŹDZIERNIKA

Warszawa 27.11.2016

Konkurs na Mistrza Oszczędzania rozstrzygnięty.

W naszej szkole przez cały rok w ramach działalności Szkolnej Kasy Oszczędności prowadzone są liczne konkursy. Jednym z nich jest konkurs na Mistrza Oszczędzania, w którym uczestniczą wszyscy uczniowie. Przez cały miesiąc trwa współzawodnictwo między sobą, aby na koniec danego miesiąca zdobyć ten wymarzony tytuł MISTRZA.

31 października kiedy przypada Światowy Dzień Oszczędzania  szczęście uśmiechnęło się do Błażeja- ucznia klasy trzeciej. Błażej otrzymał nagrodę w postaci kostki Rubika - nagroda została ufundowana przez  Banku Spółdzielczego w Wodzisławiu.

Błażejowi gratulujemy tytułu Mistrza. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Jestem superkonsumentem i swoje prawa znam!

19.11.2019
W ramach edukacji ekonomicznej, która jest jednym z priorytetowych zadań MEN na obecny rok szkolny, w klasie IV b przeprowadzono lekcję wychowawczą pt „Reklamacji nie udziela się... ?”. Podczas zajęć wyjaśniono i przedyskutowano takie pojęcia jak konsument, zakupy, reklama, reklamacja, oszczędzanie, sortowanie śmieci, dbanie o ekologię itp. Kwestie wydawało by się proste, a jednak zupełnie nowe dla niektórych czwartoklasistów.
Więcej Jestem superkonsumentem i swoje prawa znam!

Brawo Lenka!

18.11.2019
Lenka z czwartej klasy pomogła osobom, które chorują na nowotwory.
Więcej Brawo Lenka!

Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

18.11.2019
Historia żyje w piosence” – taki właśnie tytuł nosił tegoroczny montaż słowno – muzyczny przygotowany i zaprezentowany przez zuchów i harcerzy z działającego przy naszej szkole 2.Szczepu Harcerskiego "MEMORIA". Cała zgromadzona publiczność, w tym przedstawiciele Sybiraków, władz wojewódzkich, powiatowych i  lokalnych, a także przedstawiciele działających na terenie sołectwa i sąsiednich miejscowości organizacji pozarządowych, rodzice i cała społeczność szkolna miała możliwość przenieść się w czasy, gdy mieszkańcy stolicy – poza bronią i podstępem - walczyli z Niemcami także dowcipem i piosenką, choć narażali się tym na surowe kary, a często także na śmierć.
Więcej Zakazane piosenki malowane słowem i obrazem - uroczystości rocznicowe posadzenia Dębów Pamięci i Sosny Syberyjskiej na terenie ZSP w Krzęcinie.

Finał Kasztanobrania

18.11.2019
Od około miesiąca uczniowie naszej szkoly brali udział w Kasztanobraniu. Udalo nam sie zebrać okolo 400kg kasztanów, które w ubiegły piątek 8 listopada zostały przekazane Kołu Łowieckiemu "Darz Bór".
Więcej Finał Kasztanobrania