Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
Biesiada z Babcią i Dziadkiem

Biesiada z Babcią i Dziadkiem

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
Warszawa 21.02.2015

Wierszami i piosenkami wyrażamy swą miłość

13 lutego w Szkole Podstawowej w Młodzieszynie odbyła się Biesiada z Babcią i Dziadkiem. To było szczególne święto, uczniowie mogli wyrazić im swą wdzięczność za obecność w życiu i podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Goście nie zawiedli i przybyli bardzo licznie. Harcerze i członkowie SKO zaprezentowali program słowno- muzyczny. Wierszami i piosenkami wyrazili swą miłość. Przedstawienie wywołało dużo braw, śmiechu i łez wzruszenia, ocieranych ukradkiem. Dzieci z koła teatralnego wystawiły „Kopciuszka” Jana Brzechwy, był to rewanż za czytanie, opowiadanie baśni i bajeczek w dzieciństwie. Dla wszystkich gości znalazły się laurki i drobne upominki, tym cenniejsze, że wykonane własnoręcznie. Wspólne gry i zabawy cieszyły się takim samym powodzeniem jak część artystyczna.

Babcie i dziadkowie opuszczając szkołę, byli wzruszeni i wdzięczni za zorganizowanie im pogodnego południa. Niewątpliwie takie rodzinne spotkania są potrzebne, łączą pokolenia, uczą poszanowanie dla osób starszych i pokazują jakie wartości w życiu są naprawdę ważne.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Najlepsi w kraju!!!

18.11.2020
W VII edycji konkursu organizowanego przez Grupę BPS w ramach programu edukacyjnego TALENTOWISKO "Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym" nasza szkoła zajęła I miejsce.
Więcej Najlepsi w kraju!!!

Konkurs SKO

18.11.2020
Szkolna Kasa Oszczędności w naszej szkole pod nazwą "Grosik" zachęca wszystkich do wymyślenia logo SKO.
Więcej Konkurs SKO