Powrót do BlogowiSKO Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Lubczy
" BEZPIECZNY WYPOCZYNEK NAD WODĄ" -  prezentacja prac konkursowych

" BEZPIECZNY WYPOCZYNEK NAD WODĄ" - prezentacja prac konkursowych

Warszawa 23.05.2016

TALENTY PLASTYCZNE NASZYCH UCZNIÓW

W maju został ogłoszony 42 KONKURS RYSUNKOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO pod nazwą: " BEZPIECZNY WYPOCZYNEK NAD WODĄ". Organizatorem tego konkursu jest Zarząd Wojewódzki Wodnego Ochotniczego PogotowiaRatunkowego w Kielcach i Kuratorium Oświaty w Kielcach. Konkurs ma na celu popularyzację bezpiecznego wypoczynku dzieci i młodzieży nad wodami, ochronę środowiska wodnego, rozwój sportów wodnych oraz uczczenie Międzynarodowego Dnia Dziecka. W związku z tym nasi uczniowie również przystąpili do konkursu wykonując piękne prace zgodne z regulaminem, ujmując temat pracy jak najlepiej potrafili i rozumieli. Wykonując swoje prace brali pod uwagę przede wszystkim bezpieczeństwo, o który należy pamiętać na każdym kroku, nie tylko nad wodą. Na wyniki będziemy czekać z niecierpliwością. Uczestnikom konkursu życzymy powodzenia i trzymamy za nich kciuki.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Bankowcy dla Edukacji

02.06.2020
W ramach projektu Bankowcy dla Edukacji zapraszamy naszych uczniów i nauczycieli do uczestnictwa w cyklu aktywności on-line.
Więcej Bankowcy dla Edukacji

Konkurs „Łamigłówki z BAKCYLEM”

02.06.2020
Z okazji Dnia Dziecka zachęcamy do udziału w konkursie w ramach wydarzenia: #1czerwcazWIB Zapraszamy uczniów w dwóch grupach wiekowych: – klasy III-V – klasy VI-VIII
Więcej Konkurs „Łamigłówki z BAKCYLEM”

Konkurs z okazji Dnia Dziecka

02.06.2020
Kto jest kim? Może uczniowie nie zdają sobie z tego sprawy, ale nas nauczycieli też ciągnęło kiedyś do zabawy. Mieliśmy lalki, klocki i samochodziki, a na podwórku zbieraliśmy kolorowe kamyki.
Więcej Konkurs z okazji Dnia Dziecka

Dzień Matki w naszej szkole

02.06.2020
Mimo, że szkoły świecą pustkami, nadal pracujemy wytrwale i systematycznie. Pamiętamy też o świętach i ważnych uroczystościach.
Więcej Dzień Matki w naszej szkole