Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie
Bezpieczni w każdej sytuacji!

Bezpieczni w każdej sytuacji!

Warszawa 25.09.2015

24 września odbyliśmy próbną ewakuację szkoły

Punktualnie o 11.00 pod szkolny budynek podjechał bojowy wóz strażacki, a na szkolnych korytarzach rozległ się ostrzegawczy sygnał dzwonka. Bezpieczne wydostanie się ze szkoły zajęło nam tylko kilka chwil - ponad 300 uczniów wyszło w mgnieniu oka na szkolny plac, gdzie ze zdziewieniem zobaczyliśmy strażaków z PSP w Puławach. Okazało się, że to próbna ewakuacja, a strażacy chcą nas nauczyć jak bezpiecznie się zachować. Profesjonalni ratownicy pochwalili nasze opanowanie, sprawność i w nagrodę mogliśmy obejrzeć wóz strażacki.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

„Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

21.11.2019
20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. W tym roku mija dokładnie 30 lat od uchwalenia najważniejszego dokumentu stanowiącego o prawach najmłodszych.
Więcej „Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

21.11.2019
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej w ramach akcji EDWARD (Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach) przeprowadzili wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej w Jelonkach działania profilaktyczne.
Więcej Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach