Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Nagoszewce
Bezpieczna droga do szkoły - spotkanie z policjantem

Bezpieczna droga do szkoły - spotkanie z policjantem

Warszawa 04.11.2019

W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego, dnia 10 września 2019 roku, policjanci prowadzili spotkanie z uczniami naszej szkoły w ramach akcji "Bezpieczna droga do szkoły".

Z uczniami klas IV-VIII panie przeprowadziły pogadankę na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w tym bezpiecznego poruszania się po drodze oraz noszenia elementów odblaskowych, zachowaniu się w stosunku do osób nieznajomych oraz agresywnych zwierząt. Podczas spotkania dzieci wykazali się dobrą wiedzą o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, pamiętały także o numerach telefonów alarmowych.

Z wychowankami oddziału przedszkolnego oraz uczniami klas I-III w ramach akcji "Kierowco Nie Polujemy Na Zebrach" panie przeprowadziły zajęcia z bezpiecznego przechodzenia przez przejście dla pieszych oraz ulicę.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

„Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

21.11.2019
20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. W tym roku mija dokładnie 30 lat od uchwalenia najważniejszego dokumentu stanowiącego o prawach najmłodszych.
Więcej „Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

21.11.2019
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej w ramach akcji EDWARD (Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach) przeprowadzili wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej w Jelonkach działania profilaktyczne.
Więcej Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach