Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie
Bank Spółdzielczy w Nałęczowie otworzył dla nas swe podwoje!

Bank Spółdzielczy w Nałęczowie otworzył dla nas swe podwoje!

Warszawa 27.03.2015

W ramach projektu TALENTOWISKO BANKÓW SPÓŁDZIELCZYCH 26 marca 2015r. wybraliśmy się z kolejną wizytą do zaprzyjaźnionego z nami Banku Spółdzielczego w Nałęczowie.

Tym razem od podszewki działanie banku poznawali czwartoklasiści. Dzięki serdeczności pracowników mogliśmy zajrzeć do miejsc, których zazwyczaj nie widzimy podczas zwykłej wizyty w sali operacyjnej.

Uczniowie zwiedzili ksiegowość, poznali tajemnicę działania maszyn liczących i sprawdzajcych oryginalność banknotów.

Ci, którzy wykazali się największą wiedzą na temat oszczędzania mogli zasiąść na chwilę w fotelu prezesa banku... Kto wie, może te dziecięce doświadczenia przełożą się na dorosłe, zawodowe wybory naszych uczniów. Może wśród nich są przyszli bankierzy?

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

21.11.2019
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej w ramach akcji EDWARD (Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach) przeprowadzili wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej w Jelonkach działania profilaktyczne.
Więcej Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

„BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”

21.11.2019
Drugiego września rozpoczął się nowy rok szkolny. W związku z tym, w trosce o bezpieczeństwo naszych dzieci do szkoły zaprosiliśmy przedstawicieli policji, którzy przeprowadzili spotkanie na temat „Bezpieczna droga do szkoły”.
Więcej „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”