Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Siemiechowie
„Bądź aktywny, dołącz do gry”.

„Bądź aktywny, dołącz do gry”.

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Siemiechowie
Warszawa 27.04.2014

Turnieje rozgrywane były w ramach 16. edycji największego piłkarskiego turnieju dla młodzieży Coca-Cola Cup, już po raz drugi rozgrywanego pod hasłem „Bądź aktywny, dołącz do gry”. Organizację tych turniejów traktujemy jako kolejne wyróżnienie naszej szkoły na niwie sportowej, ponieważ przyjechało do nas wiele szkół które posiadają o wiele lepszą bazę sportową niż nasza placówka.

Na prośbę małopolskiego koordynatora turnieju oraz Małopolskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej pan Robert Kraj przygotował i przeprowadził na obiektach sportowych Zespołu Szkół w Siemiechowie dwa turnieje eliminacyjne w następujących kategoriach: Dziewcząt dla drużyn z miejscowości: Wojnicz, Ciężkowice, Gromnik, Wielka Wieś, Siemiechów,
Chłopców dla drużyn z miejscowości: Ciężkowice, Gromnik, Rzepiennik Strzyżewski, Siemiechów

W roku piłkarskich Mistrzostw Świata na zgłoszone szkoły, oprócz sportowych emocji, czeka szereg nagród. Wśród nich wyjazd na brazylijski mundial oraz udział w obozie treningowym we Włoszech. Turniej już po raz czwarty  wspiera Robert Lewandowski. Patronat honorowy nad turniejem Coca-Cola Cup 2014 objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki. Przyjazd licznych drużyn z różnych miejscowości był okazją do promocji naszej szkoły i miejscowości. Zawody zostały zorganizowane bardzo sprawnie, przebiegały w atmosferze święta sportowego.

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki