Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kościuszki w Leśniowicach
Aukcja ozdób wielkanocnych! Wspieramy szkolne uroczystości!

Aukcja ozdób wielkanocnych! Wspieramy szkolne uroczystości!

Warszawa 02.05.2014

Członkowie naszego klubu wykonali ozdoby wielkanocne, które z pomocą naszej opiekunki A.Ścibak zlicytowaliśmy w kwietniu! W aukcji wzięli udział rodzice, uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły. Uzbieraliśmy 280 złotych.

Zebrane pieniądze przekażemy pani dyrektor, zostaną one przeznaczone na organizację Dnia Rodziny! W czerwcu będziemy bawić się razem z rodzicami na wspólnym pikniku, rozegramy kilka konkursów, a pieniądze zostaną spożytkowane właśnie na nagrody i syty poczęstunek!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

PAŹDZIERNIKOWY KONKURS PLASTYCZNY

23.09.2020
Zapraszamy wszystkich członków SKO z naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie plastycznym: ,,Dziś oszczędzam w SKO-jutro w Banku Spółdzielczym". Konkurs będzie trwał cały miesiąc październik 2020r. Format pracy i technika dowolna. Liczą się ciekawe pomysły.
Więcej PAŹDZIERNIKOWY KONKURS PLASTYCZNY

ROZPOCZYNAMY OSZCZĘDZANIE 2020/21

23.09.2020
W tym roku szkolnym zaczniemy oszczędzanie w nietypowy sposób. Nie będzie jak co rok apelu ogólnoszkolnego. Za to członkowie SKO z kl. III przygotowali i nagrali część artystyczną ukazującą sposoby oszczędzania, (nie tylko pieniędzy). Zapraszamy wszystkich do obejrzenia filmiku na stronie internetowej naszej szkoły. W tym roku szkolnym nie zabraknie też konkursów organizowanych przez Opiekuna SKO, no i oczywiście wspaniałych NAGRÓD. O poszczególnych konkursach informować będzie gazetka na holu szkolnym, zachęcamy do bieżącego śledzenia zmian na gazetce. Startujemy 1 października 2020r.
Więcej ROZPOCZYNAMY OSZCZĘDZANIE 2020/21