Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Wieleninie
Audycje muzyczne sponsorowane przez Szkolną Kasę Oszczędności

Audycje muzyczne sponsorowane przez Szkolną Kasę Oszczędności

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Wieleninie
Warszawa 29.03.2018

Spotkanie ze skrzypcami

28 marca odbyła się kolejna audycja muzyczna „Spotkanie z muzyką” sponsorowana przez SKO. Tematem spotkania były skrzypce. Muzycy zaprezentowali uczniom całkowitą budowę tego instrumentu smyczkowego a wirtuozka skrzypiec – pani Martyna przybliżyła członkom Szkolnej Kasy Oszczędności wiele dźwięków, jakie wydają skrzypce. Spotkanie rozpoczęło się od zaprezentowania utworu z bajki „Kraina Lodu”,a zakończyło utworem„Przez Twe oczy zielone” . Ciekawym punktem muzycznej lekcji była również możliwość wykonania na skrzypcach fragmentów utworów przez chętnych czlonków SKO.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

21.11.2019
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej w ramach akcji EDWARD (Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach) przeprowadzili wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej w Jelonkach działania profilaktyczne.
Więcej Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

„BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”

21.11.2019
Drugiego września rozpoczął się nowy rok szkolny. W związku z tym, w trosce o bezpieczeństwo naszych dzieci do szkoły zaprosiliśmy przedstawicieli policji, którzy przeprowadzili spotkanie na temat „Bezpieczna droga do szkoły”.
Więcej „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”