Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Radłowie
Artystyczna część

Artystyczna część

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Radłowie
Warszawa 14.01.2016

Z okazji zbliżających się dni Babci i Dziadka najmłodsi przygotowali program artystyczny. Dzieci pięknie recytowały wiersze, radośnie śpiewały piosenki i wesoło tańczyły.

Program artystyczny zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta posiadają zdolności recytatorskie oraz muzyczne, a na ich twarzach widać było radość oraz łzy wzruszenia. Po występie mali artyści wręczyli Dziadkom laurki i złożyli najserdeczniejsze życzenia. Następnie nasi kochani goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Na zakończenie wnuczęta zaprosiły Babcie i Dziadków do wspólnego tańca przy dźwiękach wesołej muzyki. Bardzo dziękujemy wszystkim gościom za spędzony z nami czas, który na długo pozostanie w naszej pamięci, bo Babcia i Dziadek to niezwykle ważne osoby w życiu każdego dziecka:)

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Podręczniki dla Afryki

05.12.2021
Wraz z fundacją Dzieci Afryki ruszamy z pierwszą edycją akcji "Podręczniki za grosiki" dedykowanej dwóm szkołą podstawowym: Szkole im. Ryszarda Kalicińskiego w Bundoli oraz Szkole św. Elżbiety w Kiruddu.
Więcej Podręczniki dla Afryki

Zbieramy baterie

05.12.2021
Nasze szkoła rozpoczyna zbiórkę baterii oraz telefonów komórkowych. Zachęcamy uczniów do oddawania zużytych baterii i telefonów. Nie kosztuje nas to wiele wysiłku, a możemy w ten sposób oszczędzić zasoby naturalne i chronić środowisko.
Więcej Zbieramy baterie

Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia

05.12.2021
W dniach 31.10 – 1.11.2021 nasi uczniowie kwestowali przy kościele św. Andrzeja Boboli w Miliczu, włączając się, jak co roku, w akcję „Mogiłę Pradziada Ocal od Zapomnienia”.
Więcej Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia