Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Wieleninie
Akcja zarobkowa SKO-wiczów

Akcja zarobkowa SKO-wiczów

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Wieleninie
Warszawa 27.12.2017

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Na tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia w Szkole Podstawowej w Wieleninie odbył się po raz kolejny przygotowany przez Szkolną Kasę Oszczędności kiermasz ozdób świątecznych. Na specjalnie przygotowanych stoiskach znalazły się własnoręcznie wykonane bożonarodzeniowe dekoracje, m.in. choinki z szyszek, makaronu, wstążek, wspaniałe stroiki, bombki wykonane rożnymi technikami, aniołki, ozdoby szydełkowe, mikołaje i wiele różnych ozdób wykonanych z różnych i barwnych materiałów.Wszystkie ozdoby zostały wykonane przez członków SKO, ich rodziców, babcie , opiekunki SKO inauczycieli. W tym roku SKO zbiera na dofinansowanie wycieczek marzeń i co miesięczne spotkania z muzyką zespołu  MUSICAL ISLAND FILHARMONIA,którzy przybliżają członkom SKO wiedzę o instrumentach muzycznych i rodzajach muzyki. Uroczystego otwarcia kiermaszu dokonała przedstawicielka B.S. w Poddębicach p. Anna Koza i dyrektorka SP. w Wieleninie p. Elżbieta Goszczyk.Choinki

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

„Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

21.11.2019
20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. W tym roku mija dokładnie 30 lat od uchwalenia najważniejszego dokumentu stanowiącego o prawach najmłodszych.
Więcej „Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

21.11.2019
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej w ramach akcji EDWARD (Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach) przeprowadzili wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej w Jelonkach działania profilaktyczne.
Więcej Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach