Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Wieleninie
Akcja zarobkowa SKO-wiczów

Akcja zarobkowa SKO-wiczów

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Wieleninie
Warszawa 22.03.2018

Kiermasz Wielkanocny

Tradycją już stało się, że Szkolna Kasa Oszczędności, przed  Wielkanocą, organizuje świąteczny kiermasz, na którym można podziwiać wytwory prac naszych członków SKO, nauczycieli , rodziców i babć. W dniach od 21 marca  do  28 marca 2018 roku  w  Szkole Podstawowej w Wieleninie   został zorganizowany ,, Kiermasz Wielkanocny”,  poprzedzony żmudnymi, kilkutygodniowymi przygotowaniami.  Tym razem zbieramy na kącik zabaw dla dzieci i zakup do niego gier edukacyjnych. Wykonano rękodzielnicze dzieła: baranki, pisanki, kraszanki, wielkanocne jaja wykonane różną techniką,  stroiki świąteczne, serwetki, koszyki zrobione na szydełku i wiele innych ozdób świątecznych zrobionych z różnych i barwnych materiałów.  Wszystko   cieszyło  się dużym powodzeniem. Dużą popularnością cieszyły się też kolorowe palmy wielkanocne.Oto nasze prace.

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

„Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

21.11.2019
20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. W tym roku mija dokładnie 30 lat od uchwalenia najważniejszego dokumentu stanowiącego o prawach najmłodszych.
Więcej „Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”

Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

21.11.2019
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej w ramach akcji EDWARD (Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach) przeprowadzili wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej w Jelonkach działania profilaktyczne.
Więcej Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach