Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Wiechlicach
A talenty artystyczne też mamy.......

A talenty artystyczne też mamy.......

Warszawa 26.10.2014

Członkowie SKO mogą rozwijać się w naszej szkole w wielu dziedzinach. Apele są niesamowitymi popisami artystycznych zdolności naszych młodych talentów.

                        Dzień 14 października obchodzimy każdego roku wyjątkowo, to szczególna data. W tym dniu świętujemy Dzień Edukacji Narodowej, powszechnie nazywany Dniem Nauczyciela. Uroczysty apel z tej okazji przygotowali uczniowie klasy VIa i IVb pod kierunkiem pani Aleksandry Słabuszewskiej, Marzeny Cioch-Ciućmańskiej i Anny Wróblewskiej.

           Młodzi artyści pieśnią i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków.

       Na zakończenie głos zabrała pani Dyrektor Irena Esmund, która mówiła o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała pracownikom szkoły za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Dzień Anioła

09.12.2019
O tym, że 6 grudnia odwiedza nas św. Mikołaj wiemy wszyscy, ale czy wiecie, że tego samego dnia jest obchodzony DZIEŃ ANIOŁA?
Więcej Dzień Anioła