Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
1 miejsce w Polsce!!!

1 miejsce w Polsce!!!

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
Warszawa 28.08.2014

Energy and persistence conquer all things. Energia i wytrwałość zwycięży wszystko. Benjamin Franklin

Hej! Witajcie! Długo się do Was nie odzywałem, bo pomagałem naszej Pani wypisywać świadectwa. Zanim jednak wydrukowaliśmy te bardzo oczekiwane przez wszystkich dokumenty, to spotkało nas mnóstwo niespodzianek. Tak, w naszej szkole to normalne- najpierw jest trzęsienie ziemi, a potem rośnie napięcie tak, jak u Hitchcocka!

Jakub Kusek-uczeń klasy III to prawdziwy bohater! Piszą o nim lokalne media, a nauczyciele z gimnazjum już nie mogą się  doczekać., kiedy rozpocznie u nich naukę!

W minionym już roku szkolnym Jakub wziął udział w ogólnopolskich konkursach z języka angielskiego i dwa razy zajął 1 miejsce!!! A to ci talencik…Kuba jest bardzo pracowitym uczniem i z innych przedmiotów też osiągnął bardzo dobre wyniki.

Przed końcem roku szkolnego Jakub odebrał specjalną nagrodę. Rada Gminy Wohyń zaprosiła najzdolniejszych uczniów. Wójt Gminy Wohyń Pan Stanisław Jóźwik wręczył Kubie piękną książkę wraz z dyplomem za wyjątkowe naukowe osiągnięcia.

Jesteśmy bardzo dumni z Jakuba, a rodzicom gratulujemy tak zdolnego syna. Życzymy dalszych sukcesów i wytrwałości, która pozwoli je osiągnąć!

Kłaniamy się nisko Pani mgr Renacie Korczak, która  ogromnym zapałem i zaangażowaniem wprowadziła Kubę na drogę wiodącą na sam szczyt sukcesów i wyjątkowych umiejętności z języka angielskiego!!!

Zaskórniaczek

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Mikołajki

11.12.2015
Do nas przybył Mikołaj, a wkrótce my będziemy Mikołajem.
Więcej Mikołajki

Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach

20.10.2020
W październiku społeczność naszej szkoły wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu jak co roku przyłączyła się do akcji „Święty Mikołaj z Polakami na Kresach” zorganizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne KRESY w Częstochowie.
Więcej Szkolny Kluba Wolontariatu - pomoc Polakom na Kresach