Lista wiadomości
Talenty Mnożymy

Talenty Mnożymy

WiadomościSKO Warszawa 02.09.2013

Cześć! Rusza program TalentowiSKO i portal dla utalentowanej młodzieży - więc dla Ciebie. Pewnie wiele razy słyszałeś o sobie: „zdolny, ale...”. Tutaj nie będzie żadnego „ale”.

Masz liczne talenty, a TalentowiSKO pomoże Ci je pomnażać. Dzięki współpracy przekonasz się, że jesteś zdolny zrobić rzeczy niesamowite i godne podziwu.

Wiesz już, że pieniądze to poważna rzecz. Dzięki Szkolnej Kasie Oszczędności pomnożysz praktyczną wiedzę o finansach. Domyślasz się teraz, skąd SKO w nazwie portalu? TalentowiSKO stworzyły Banki Spółdzielcze. Fachowcy od pomnażania pieniędzy, którzy podzielą się z Tobą swoją wiedzą.

Warto rozwijać wszystkie talenty, więc talent do mnożenia pieniędzy i talent do współdziałania również. Przekonasz się o tym dzięki konkursom i akcjom organizowanym przez TalentowiSKO. Współdziałaj z koleżankami i kolegami, aby wygrywać i mnożyć radość z dobrego wykorzystania swoich talentów.

Na start OpowieściSKO o tym, co to jest spółdzielnia.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

RRSO – co kryje się za tajemniczym skrótem?

09.10.2018
Na pewno zauważyłeś, że wszystkie reklamy kredytów i pożyczek mają jeden wspólny element – w każdej pojawia się tajemniczy skrót RRSO, a przy nim pewna wartość wyrażona w procentach. Co oznacza? O czym informuje? Po co umieszcza się go w ofertach banków? Czas rozwiązać tę zagadkę.
Więcej RRSO – co kryje się za tajemniczym skrótem?