Lista wiadomości
Talenty Mnożymy

Talenty Mnożymy

WiadomościSKO Warszawa 02.09.2013

Cześć! Rusza program TalentowiSKO i portal dla utalentowanej młodzieży - więc dla Ciebie. Pewnie wiele razy słyszałeś o sobie: „zdolny, ale...”. Tutaj nie będzie żadnego „ale”.

Masz liczne talenty, a TalentowiSKO pomoże Ci je pomnażać. Dzięki współpracy przekonasz się, że jesteś zdolny zrobić rzeczy niesamowite i godne podziwu.

Wiesz już, że pieniądze to poważna rzecz. Dzięki Szkolnej Kasie Oszczędności pomnożysz praktyczną wiedzę o finansach. Domyślasz się teraz, skąd SKO w nazwie portalu? TalentowiSKO stworzyły Banki Spółdzielcze. Fachowcy od pomnażania pieniędzy, którzy podzielą się z Tobą swoją wiedzą.

Warto rozwijać wszystkie talenty, więc talent do mnożenia pieniędzy i talent do współdziałania również. Przekonasz się o tym dzięki konkursom i akcjom organizowanym przez TalentowiSKO. Współdziałaj z koleżankami i kolegami, aby wygrywać i mnożyć radość z dobrego wykorzystania swoich talentów.

Na start OpowieściSKO o tym, co to jest spółdzielnia.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

PIT – podatek od zysku

14.03.2019
Wiosna to czas budzącej się zieleni, krokusów i… rozliczania PIT-ów. Do końca kwietnia każdy, kto w poprzednim roku osiągnął dochód z umowy o pracę, umowy zlecenie czy umowy o dzieło musi rozliczyć się z podatku dochodowego.
Więcej PIT – podatek od zysku

Leasing – co to takiego?

21.02.2019
W leasing można wziąć praktycznie wszystko to, co jest niezbędne do prowadzenia firmy. Począwszy od maszyn, lokalu, przez sprzęt biurowy, komputery, po samochody. Nic więc dziwnego, że cieszy się on popularnością wśród przedsiębiorców. Na czym polega?
Więcej Leasing – co to takiego?

100 zł bez PIN

03.01.2019
Narodowy Bank Polski wyraził zgodę na podwyższenie z 50 do 100 zł limitu płatności zbliżeniowych bez podawania kodu PIN.
Więcej 100 zł bez PIN

RRSO – co kryje się za tajemniczym skrótem?

09.10.2018
Na pewno zauważyłeś, że wszystkie reklamy kredytów i pożyczek mają jeden wspólny element – w każdej pojawia się tajemniczy skrót RRSO, a przy nim pewna wartość wyrażona w procentach. Co oznacza? O czym informuje? Po co umieszcza się go w ofertach banków? Czas rozwiązać tę zagadkę.
Więcej RRSO – co kryje się za tajemniczym skrótem?