Lista wiadomości
Przed wami dwa miesiące wakacji!

Przed wami dwa miesiące wakacji!

WiadomościSKO TalentowiSKO Warszawa 02.07.2014

Przez ostatnie dziewięć miesięcy poświęcaliście większość swojego czasu na naukę w szkole, zajęcia dodatkowe, odrabianie prac domowych, przygotowywanie się do kartkówek i sprawdzianów. Teraz przed wami całe dwa miesiące upragnionego odpoczynku - wakacji. Czy możecie jednak zastanowić się, jak oprócz relaksu i rozrywki, mądrze wykorzystać te chwile?

Wakacje to czas szczególny! Nie musicie wstawać rano do szkoły, odpoczywacie w gronie przyjaciół oraz rodziny. Może jednak warto nawet w tym okresie pomyśleć o swojej przyszłości. Każdego dnia poznawajcie zatem siebie, swoje liczne zdolności oraz talenty. Kiedy nie ograniczają Was obowiązki szkolne macie czas, żeby zastanowić się nad tym, czym tak naprawdę się interesujecie, co sprawia Wam największą przyjemność… i zwyczajnie rozwijać się właśnie w tym kierunku.

Chłońcie także wszystko co Was otacza, budujcie swój własny świat, jak najczęściej używając wyobraźni. Jest ona niezwykle istotna niemal w każdej dziedzinie życia. Czyż świat bez ludzi z wyobraźnią nie byłby nudny? Postarajcie się także odejść od komputera, odłożyć konsolę do gier, wyłączyć telewizor – zwyczajnie cieszcie się udanymi i pełnymi przygód wakacjami jak najdłużej.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Gra w klasy

18.06.2020
Wakacje to czas zabawy. Po tygodniach spędzonych w domu warto odpocząć od komputera, telefonu i pobawić się na podwórku. Podpowiadamy sprawdzony sposób.
Więcej Gra w klasy

Najdłuższy dzień w roku

18.06.2020
Pierwszy dzień lata astronomicznego jest jednocześnie najdłuższym dniem roku. W 2020 roku przypada on na 20 czerwca, czyli na dwa dni wcześniej niż lato kalendarzowe. Ile godzin potrwa najdłuższy dzień roku?
Więcej Najdłuższy dzień w roku