Lista wiadomości
Przed wami dwa miesiące wakacji!

Przed wami dwa miesiące wakacji!

WiadomościSKO TalentowiSKO Warszawa 02.07.2014

Przez ostatnie dziewięć miesięcy poświęcaliście większość swojego czasu na naukę w szkole, zajęcia dodatkowe, odrabianie prac domowych, przygotowywanie się do kartkówek i sprawdzianów. Teraz przed wami całe dwa miesiące upragnionego odpoczynku - wakacji. Czy możecie jednak zastanowić się, jak oprócz relaksu i rozrywki, mądrze wykorzystać te chwile?

Wakacje to czas szczególny! Nie musicie wstawać rano do szkoły, odpoczywacie w gronie przyjaciół oraz rodziny. Może jednak warto nawet w tym okresie pomyśleć o swojej przyszłości. Każdego dnia poznawajcie zatem siebie, swoje liczne zdolności oraz talenty. Kiedy nie ograniczają Was obowiązki szkolne macie czas, żeby zastanowić się nad tym, czym tak naprawdę się interesujecie, co sprawia Wam największą przyjemność… i zwyczajnie rozwijać się właśnie w tym kierunku.

Chłońcie także wszystko co Was otacza, budujcie swój własny świat, jak najczęściej używając wyobraźni. Jest ona niezwykle istotna niemal w każdej dziedzinie życia. Czyż świat bez ludzi z wyobraźnią nie byłby nudny? Postarajcie się także odejść od komputera, odłożyć konsolę do gier, wyłączyć telewizor – zwyczajnie cieszcie się udanymi i pełnymi przygód wakacjami jak najdłużej.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

PIT – podatek od zysku

14.03.2019
Wiosna to czas budzącej się zieleni, krokusów i… rozliczania PIT-ów. Do końca kwietnia każdy, kto w poprzednim roku osiągnął dochód z umowy o pracę, umowy zlecenie czy umowy o dzieło musi rozliczyć się z podatku dochodowego.
Więcej PIT – podatek od zysku

Leasing – co to takiego?

21.02.2019
W leasing można wziąć praktycznie wszystko to, co jest niezbędne do prowadzenia firmy. Począwszy od maszyn, lokalu, przez sprzęt biurowy, komputery, po samochody. Nic więc dziwnego, że cieszy się on popularnością wśród przedsiębiorców. Na czym polega?
Więcej Leasing – co to takiego?

100 zł bez PIN

03.01.2019
Narodowy Bank Polski wyraził zgodę na podwyższenie z 50 do 100 zł limitu płatności zbliżeniowych bez podawania kodu PIN.
Więcej 100 zł bez PIN

RRSO – co kryje się za tajemniczym skrótem?

09.10.2018
Na pewno zauważyłeś, że wszystkie reklamy kredytów i pożyczek mają jeden wspólny element – w każdej pojawia się tajemniczy skrót RRSO, a przy nim pewna wartość wyrażona w procentach. Co oznacza? O czym informuje? Po co umieszcza się go w ofertach banków? Czas rozwiązać tę zagadkę.
Więcej RRSO – co kryje się za tajemniczym skrótem?