Lista wiadomości
Oszczędzanie – modne

Oszczędzanie – modne

WiadomościSKO Warszawa 04.11.2015

Oszczędzanie staje się dzisiaj modne. Oszczędzamy pieniądze w SKO, by odłożyć je na jakiś większy cel.

Dzięki temu zyskujemy satysfakcję z panowania nad naszymi słabościami, gdyż nie wydaliśmy ich np. na słodycze, a dodatkowo – dumę z realizacji naszych marzeń, gdy możemy sobie pozwolić np. na kupno wymarzonej deskorolki czy stroju sportowego.

Wielu polskich aktorów z rozrzewnieniem wspomina swoje szkolne książeczki SKO i wyjątkowe emocje płynące z możliwości zrealizowania zaoszczędzonych pieniędzy.

Ale oszczędzać możemy nie tylko pieniądze. Możemy dbać o lasy, oszczędzając papier, dbać o siebie oszczędzając zdrowie, np. nie paląc papierosów, dbać o Ziemię, oszczędzając energię i gaz. Możemy dbać o atmosferę w domu, gdy oszczędzamy sobie i rodzicom negatywnych emocji.

Oszczędzanie to ambitne zadanie współczesnego świata. Warto się do niego przyłączyć!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Gra w klasy

18.06.2020
Wakacje to czas zabawy. Po tygodniach spędzonych w domu warto odpocząć od komputera, telefonu i pobawić się na podwórku. Podpowiadamy sprawdzony sposób.
Więcej Gra w klasy

Najdłuższy dzień w roku

18.06.2020
Pierwszy dzień lata astronomicznego jest jednocześnie najdłuższym dniem roku. W 2020 roku przypada on na 20 czerwca, czyli na dwa dni wcześniej niż lato kalendarzowe. Ile godzin potrwa najdłuższy dzień roku?
Więcej Najdłuższy dzień w roku