Lista wiadomości
Oszczędzanie – modne

Oszczędzanie – modne

WiadomościSKO Warszawa 04.11.2015

Oszczędzanie staje się dzisiaj modne. Oszczędzamy pieniądze w SKO, by odłożyć je na jakiś większy cel.

Dzięki temu zyskujemy satysfakcję z panowania nad naszymi słabościami, gdyż nie wydaliśmy ich np. na słodycze, a dodatkowo – dumę z realizacji naszych marzeń, gdy możemy sobie pozwolić np. na kupno wymarzonej deskorolki czy stroju sportowego.

Wielu polskich aktorów z rozrzewnieniem wspomina swoje szkolne książeczki SKO i wyjątkowe emocje płynące z możliwości zrealizowania zaoszczędzonych pieniędzy.

Ale oszczędzać możemy nie tylko pieniądze. Możemy dbać o lasy, oszczędzając papier, dbać o siebie oszczędzając zdrowie, np. nie paląc papierosów, dbać o Ziemię, oszczędzając energię i gaz. Możemy dbać o atmosferę w domu, gdy oszczędzamy sobie i rodzicom negatywnych emocji.

Oszczędzanie to ambitne zadanie współczesnego świata. Warto się do niego przyłączyć!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

PIT – podatek od zysku

14.03.2019
Wiosna to czas budzącej się zieleni, krokusów i… rozliczania PIT-ów. Do końca kwietnia każdy, kto w poprzednim roku osiągnął dochód z umowy o pracę, umowy zlecenie czy umowy o dzieło musi rozliczyć się z podatku dochodowego.
Więcej PIT – podatek od zysku

Leasing – co to takiego?

21.02.2019
W leasing można wziąć praktycznie wszystko to, co jest niezbędne do prowadzenia firmy. Począwszy od maszyn, lokalu, przez sprzęt biurowy, komputery, po samochody. Nic więc dziwnego, że cieszy się on popularnością wśród przedsiębiorców. Na czym polega?
Więcej Leasing – co to takiego?

100 zł bez PIN

03.01.2019
Narodowy Bank Polski wyraził zgodę na podwyższenie z 50 do 100 zł limitu płatności zbliżeniowych bez podawania kodu PIN.
Więcej 100 zł bez PIN

RRSO – co kryje się za tajemniczym skrótem?

09.10.2018
Na pewno zauważyłeś, że wszystkie reklamy kredytów i pożyczek mają jeden wspólny element – w każdej pojawia się tajemniczy skrót RRSO, a przy nim pewna wartość wyrażona w procentach. Co oznacza? O czym informuje? Po co umieszcza się go w ofertach banków? Czas rozwiązać tę zagadkę.
Więcej RRSO – co kryje się za tajemniczym skrótem?