Lista wiadomości
Konkurs „Spółdzielnia Dobrych Serc”

Konkurs „Spółdzielnia Dobrych Serc”

WiadomościSKO Warszawa 02.09.2013

Jesteście zgranym zespołem? Lubicie robić coś razem i dla dobra innych?

Mamy dla Was propozycję – konkurs „Spółdzielnia dobrych serc”, w którym możecie wygrać coś dla innych i coś dla siebie.

Jakie będzie Wasze zadanie? Po pierwsze – musicie się rozejrzeć wokół siebie i otworzyć oczy na problemy społeczności, w której żyjecie, zobaczyć kto w Waszym środowisku potrzebuje pomocy i ocenić, jak możecie pomóc.

Wiadomo, że zazwyczaj pomoc wiąże się ze środkami finansowymi – dlatego w drugim etapie podejmiecie decyzję – w jaki sposób pozyskać środki na wybrany cel. I tutaj nic nie ogranicza Waszej kreatywności. No może Michaela Jacksona na koncert nie zaprosicie, ale już Lady Gagę czemu nie?

Co będziemy brać pod uwagę przyznając nagrody? Pomysł, sposób jego realizacji, zasięg jaki Wasza inicjatywa osiągnęła w środowisku lokalnym, a także to ile pieniędzy udało Wam się zebrać – bo przecież taki jest właściwy cel działania.

Konkurs startuje już 30 września. Zaglądajcie systematycznie do WiadomościSKO, aby nic Was nie ominęło.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Gra w klasy

18.06.2020
Wakacje to czas zabawy. Po tygodniach spędzonych w domu warto odpocząć od komputera, telefonu i pobawić się na podwórku. Podpowiadamy sprawdzony sposób.
Więcej Gra w klasy

Najdłuższy dzień w roku

18.06.2020
Pierwszy dzień lata astronomicznego jest jednocześnie najdłuższym dniem roku. W 2020 roku przypada on na 20 czerwca, czyli na dwa dni wcześniej niż lato kalendarzowe. Ile godzin potrwa najdłuższy dzień roku?
Więcej Najdłuższy dzień w roku