Lista wiadomości
Konkurs „Spółdzielnia Dobrych Serc”

Konkurs „Spółdzielnia Dobrych Serc”

WiadomościSKO Warszawa 02.09.2013

Jesteście zgranym zespołem? Lubicie robić coś razem i dla dobra innych?

Mamy dla Was propozycję – konkurs „Spółdzielnia dobrych serc”, w którym możecie wygrać coś dla innych i coś dla siebie.

Jakie będzie Wasze zadanie? Po pierwsze – musicie się rozejrzeć wokół siebie i otworzyć oczy na problemy społeczności, w której żyjecie, zobaczyć kto w Waszym środowisku potrzebuje pomocy i ocenić, jak możecie pomóc.

Wiadomo, że zazwyczaj pomoc wiąże się ze środkami finansowymi – dlatego w drugim etapie podejmiecie decyzję – w jaki sposób pozyskać środki na wybrany cel. I tutaj nic nie ogranicza Waszej kreatywności. No może Michaela Jacksona na koncert nie zaprosicie, ale już Lady Gagę czemu nie?

Co będziemy brać pod uwagę przyznając nagrody? Pomysł, sposób jego realizacji, zasięg jaki Wasza inicjatywa osiągnęła w środowisku lokalnym, a także to ile pieniędzy udało Wam się zebrać – bo przecież taki jest właściwy cel działania.

Konkurs startuje już 30 września. Zaglądajcie systematycznie do WiadomościSKO, aby nic Was nie ominęło.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

PIT – podatek od zysku

14.03.2019
Wiosna to czas budzącej się zieleni, krokusów i… rozliczania PIT-ów. Do końca kwietnia każdy, kto w poprzednim roku osiągnął dochód z umowy o pracę, umowy zlecenie czy umowy o dzieło musi rozliczyć się z podatku dochodowego.
Więcej PIT – podatek od zysku

Leasing – co to takiego?

21.02.2019
W leasing można wziąć praktycznie wszystko to, co jest niezbędne do prowadzenia firmy. Począwszy od maszyn, lokalu, przez sprzęt biurowy, komputery, po samochody. Nic więc dziwnego, że cieszy się on popularnością wśród przedsiębiorców. Na czym polega?
Więcej Leasing – co to takiego?

100 zł bez PIN

03.01.2019
Narodowy Bank Polski wyraził zgodę na podwyższenie z 50 do 100 zł limitu płatności zbliżeniowych bez podawania kodu PIN.
Więcej 100 zł bez PIN

RRSO – co kryje się za tajemniczym skrótem?

09.10.2018
Na pewno zauważyłeś, że wszystkie reklamy kredytów i pożyczek mają jeden wspólny element – w każdej pojawia się tajemniczy skrót RRSO, a przy nim pewna wartość wyrażona w procentach. Co oznacza? O czym informuje? Po co umieszcza się go w ofertach banków? Czas rozwiązać tę zagadkę.
Więcej RRSO – co kryje się za tajemniczym skrótem?