Lista wiadomości
Codzienna dyscyplina – drogą na szczyty

Codzienna dyscyplina – drogą na szczyty

WiadomościSKO Warszawa 15.03.2016

Każdy wie, jak trudno jest systematycznie zajmować się codziennymi sprawami, np. sprzątać swój pokój, utrzymywać porządek w szufladach biurka, bez przypominania wyrzucać śmieci itd.

Warto sobie uzmysłowić, że codzienna dbałość o nasz mały świat, wymaga od nas mniej wysiłku niż wielkie akcje sprzątania organizowane raz na jakiś czas. Taka samodyscyplina polegająca na kontrolowaniu niezbyt przyjemnych czynności stanowi drogę do sukcesów organizacyjnych w dorosłym życiu.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

PIT – podatek od zysku

14.03.2019
Wiosna to czas budzącej się zieleni, krokusów i… rozliczania PIT-ów. Do końca kwietnia każdy, kto w poprzednim roku osiągnął dochód z umowy o pracę, umowy zlecenie czy umowy o dzieło musi rozliczyć się z podatku dochodowego.
Więcej PIT – podatek od zysku

Leasing – co to takiego?

21.02.2019
W leasing można wziąć praktycznie wszystko to, co jest niezbędne do prowadzenia firmy. Począwszy od maszyn, lokalu, przez sprzęt biurowy, komputery, po samochody. Nic więc dziwnego, że cieszy się on popularnością wśród przedsiębiorców. Na czym polega?
Więcej Leasing – co to takiego?

100 zł bez PIN

03.01.2019
Narodowy Bank Polski wyraził zgodę na podwyższenie z 50 do 100 zł limitu płatności zbliżeniowych bez podawania kodu PIN.
Więcej 100 zł bez PIN

RRSO – co kryje się za tajemniczym skrótem?

09.10.2018
Na pewno zauważyłeś, że wszystkie reklamy kredytów i pożyczek mają jeden wspólny element – w każdej pojawia się tajemniczy skrót RRSO, a przy nim pewna wartość wyrażona w procentach. Co oznacza? O czym informuje? Po co umieszcza się go w ofertach banków? Czas rozwiązać tę zagadkę.
Więcej RRSO – co kryje się za tajemniczym skrótem?