Lista szkół

Zespół Szkół Samorządowych w Zabielu

Kontakt

Zabiele 110
Zabiele, Kolno 18-500

O naszej szkole

Gimnazjum w Zespole Szkół Samorządowych usytuowane jest w gminie Kolno w województwie podlaskim.

BlogowiSKO szkoły

Wiosenna Loteria Fantowa dla Artura

28.04.2014
21 marca, czyli pierwszego dnia wiosny w naszej szkole odbyła się Wiosenna Loteria Fantowa zorganizowana przez Spółdzielnię Dobrych Serc. Nagrody do loterii pozyskano w większości dzięki sponsorom – lokalnym przedsiębiorcom i innym, którym los Artura nie jest obojętny.
Więcej Wiosenna Loteria Fantowa dla Artura

Kolejny sukces "Spółdzielni Dobrych Serc"

28.04.2014
We wtorek - 4 marca - odbył się w naszej szkole koncert pt. "Walentynka dla Artura" . Tym razem miał on charakter nieco bardziej kameralny niż poprzedni. Widzami byli jedynie uczniowie i pracownicy ZSS w Zabielu.
Więcej Kolejny sukces "Spółdzielni Dobrych Serc"

Sukces!

19.01.2014
W czasie koncertu kolęd - 10 stycznia 2014r. - udało nam się zebrać 5715zł.
Więcej Sukces!

Próby, próby, próby

19.01.2014
Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia rozpoczęliśmy próby do charytatywnego koncertu kolęd, z którego cały dochód przeznaczony zostanie na wsparcie Artura w jego walce z chorobą.
Więcej Próby, próby, próby

Ruszamy!

17.12.2013
Po raz pierwszy bierzemy udział w akcji na taka skalę. Do tej pory uczestniczyliśmy w doraźnych zbiórkach na rzecz potrzebujących(nakrętki, butelki, makulatura). Tym razem mamy jeden konkretny cel: pomoc naszemu koledze Arturowi. Nie zdawaliśmy sobie sprawy, że obok nas jest ktoś, kto potrzebuje konkretnej pomocy, a największym marzeniem jego rodziców jest możliwość kontaktu z ich dzieckiem. Niedawno Artur wybudził się ze śpiączki. Jest niepełnosprawny ruchowo, kontaktuje się z otoczeniem jedyn
Więcej Ruszamy!