Lista szkół

GIMNAZJUM W ZALESIU

Kontakt

Zalesie
KAMIENICA 34-608

O naszej szkole

GIMNAZJUM W ZALESIU powstało w 2013 roku. Liczy 32 uczniów.

BlogowiSKO szkoły

Moda na oszczędzanie

09.04.2016
Oszczędzanie to ambitne zadanie współczesnego świata. Warto się do niego przyłączyć ! - pod takim tytułem gimnazjaliści wraz ze swoimi wychowawcami dyskutowali na temat gospodarowania osobistym budżetem kieszonkowym. W wyniku lekcji o finansach, uczniowie wykonali ciekawe plakaty pokazujące korzyści z oszczędzania i zachęcające do członkostwa w SKO.
Więcej Moda na oszczędzanie

Najlepsza w „Maratonie Matematycznym”

28.03.2016
Wioleta Nowak z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Zalesiu zajęła pierwsze miejsce w finale konkursu matematycznego, który odbył się 14 marca 2016 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. ks. prof. Józefa Tischnera w Limanowej.
Więcej Najlepsza w „Maratonie Matematycznym”

Potrafimy zarabiać pieniążki - "Szlachetna paczka"

27.03.2016
Przed świętami Bożego Narodzenia, zorganizowaliśmy kiermasz kartek bożonarodzeniowych. Pocztówki świąteczne wykonaliśmy na zajęciach pozalekcyjnych, wystawiliśmy też na kiermasz pokonkursowe prace . Mieliśmy cel - chcieliśmy obdarować drobnymi upominkami świątecznymi starszych i samotnych mieszkańców naszej miejscowości. Udało się!!!
Więcej Potrafimy zarabiać pieniążki - "Szlachetna paczka"

Wielkanocny kiermasz charytatywny

26.03.2016
Wspólne zdobywanie pieniędzy na szczytny cel Uczniowie Gimnazjum w Zalesiu pod kierunkiem opiekuna SKO i opiekuna SKCaritas zorganizowali kiermasz wielkanocnych ozdób świątecznych, z którego dochód został przekazany na cele charytatywne. Zalesiańscy gimnazjaliści za cel charytatywny wybrali wsparcie Światowych dni młodzieży oraz starszych, samotnych mieszkańców swojej miejscowości. Uczniowie zrobili przepiękne palmy i pocztówki wielkanocne. Podczas kiermaszu zaprezentowali również prace ko
Więcej Wielkanocny kiermasz charytatywny