Lista szkół

Gimnazjum przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Puszczy Mariańskiej

Kontakt

BlogowiSKO szkoły

Protokół zbiórki pieniędzy

30.03.2018
Na uroczystym apelu przed feriami szkolnymi odczytano protokół ze zbiórki pieniędzy z Kiermaszu świątecznego na doposażenie świetlicy szkolnej
Więcej Protokół zbiórki pieniędzy

Wigilia szkolna dla rodziców

30.03.2018
W dnu 28. 12. 2018 r. odbyła się uroczystość wigilijna dla rodziców i przedstawicieli instytucji współpracujących ze szkołą.
Więcej Wigilia szkolna dla rodziców

Wystawa prac uczniów w szkole

30.03.2018
Oto efekty naszych starań -prace konkursowe, które można było podziwiać w korytarzu naszej szkoły.Łącznie zrobiono 140 prac!!!
Więcej Wystawa prac uczniów w szkole

Promujemy naszą inicjatywę wśród rodziców.

30.03.2018
Dyrektor szkoły Pani mgr. Dorota Monkiewicz -ogłosiła na spotkaniu z rodzicami informację o trwającym w szkole konkursie świątecznym oraz o Kiermaszu świątecznym, który odbędzie się w dniu 28.12.2017 r. na spotkaniu z rodzicami, po uroczystych jasełkach. Dochód z imprezy będzie przeznaczony na doposażenie świetlicy szkolnej.
Więcej Promujemy naszą inicjatywę wśród rodziców.

Promujemy naszą inicjatywę w szkole!!!

30.03.2018
Uczniowie klasy IIB przeszli po klasach i ogłosili po raz kolejny informację o konkursie. to ważny element naszej promocji, trzeba wszystkim przypominać o konkursie, a by w terminie zrobili prace i przyłączyli się do naszej wspólnej inicjatywy-zebrania pieniędzy na doposażenie świetlicy szkolnej.
Więcej Promujemy naszą inicjatywę w szkole!!!

Mamy sponsorów!!!

30.03.2018
Właśnie otrzymaliśmy odpowiedzi na nasze pisma zredagowane do sponsorów.Pozyskaliśmy od tych instytucji sumę 500 złotych na zakup nagród dla uczniów biorących udział w konkursie.
Więcej Mamy sponsorów!!!

Szukamy sponsorów konkursu.

30.03.2018
Uczniowie należący do SKO wraz z nauczycielem zredagowali pismo do instytucji współpracujących ze szkołą z prośbą o wsparcie naszej inicjatywy.-ufundowanie nagród dla uczestników konkursu lub wsparcie finansowe. Łącznie spotkaliśmy się z przedstawicielami następujących instytucji: Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Oddział Banku Spółdzielczego w Puszczy Mariańskiej, Mariański Ruch Inicjatyw Ekonomiczno -Społecznych.
Więcej Szukamy sponsorów konkursu.

Konkurs świąteczny "Najpiękniejsza ozdoba świąteczna"-ogłosznie"

29.03.2018
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie świątecznym. Na koniec konkursu zorganizowany zostanie Kiermasz Świąteczny prac. Dochód ze sprzedaży prac zostanie przeznaczony na doposażenie świetlicy szkolnej. Na zwycięzców czekają nagrody niespodzianki ufundowane przez sponsorów.
Więcej Konkurs świąteczny "Najpiękniejsza ozdoba świąteczna"-ogłosznie"

"Spartakiada Sobieskiego"-święto patrona naszej szkoły-Króla Jana III Sobieskiego

29.03.2018
W dniu 25 października odbyła się w naszej szkole Spartakiada Sobieskiego, impreza sportowa ku czci patrona naszej szkoły Króla Jana III Sobieskiego. Tegoroczne święto połączone było z uroczystością otwarcia nowego obiektu przy naszej szkole- stadionu lekkoatletycznego. Tego dnia odbywają się w naszej szkole zawody sportowe, konkursy. Klasy rywalizuję między sobą o puchar Pani Dyrektor.
Więcej "Spartakiada Sobieskiego"-święto patrona naszej szkoły-Króla Jana III Sobieskiego