Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
"Życzliwość jest pragnieniem szczęścia drugiego człowieka"

"Życzliwość jest pragnieniem szczęścia drugiego człowieka"

Warszawa 30.03.2017

Kilka słów od Madzi...

 Bardzo dziękuje za okazaną pomoc wszystkim, którzy byli i nadal są zaangażowani w tę akcję. Dzięki Wam będę miała nowy sprzęt rehabilitacyjny,  który pozwoli mi się usamodzielnić w dalszym etapie życia, jakim jest liceum,  do którego będę uczęszczała już od nowego roku szkolnego.Wszystkim uczestnikom koncertu charytatywnego, jednocześnie organizatorom, czyli mojej cudownej klasie i Pani Wodyk, która była pomysłodawczynią tego wszystkiego, osobom,  które występowały oraz tym wszystkim, którzy polubili nasz fanpage na facebooku i go udostępniali,serdecznie dziękuję. Dzięki Wam nasza akcja nabierała tempa i zbliżała do  celu, który chcieliśmy wspólnie osiągnąć, czyli zebranie jak największej ilości pięniążków. Akcja rozpoczęła się od tego, że razem zorganizowaliśmy wspólny wypad na lody. Uczniowie z mojej klasy pomagali mi podczas tego wypadu,  było ciężko im prowadzić wózek i ktoś z mojej klasy podsunął naszej pani pomysł, żeby zorganizować dla mnie  pomoc. Dowiedziałam się o tym jak, zobaczyłam w szkole plakat. Na początku nie wiedziałam, dlaczego to wisi, ale póżniej też dowiedziałam się, że moja klasa przystąpiła do konkursu Banku Spółdzielczego w Izbicy i to wszystko dla mnie właśnie zostało zorganizowane. Został przeprowadzony kiermasz, zbiórka pod kościołem Matki Bożej Pocieszenia,  rozprowadzono także ulotki i cegiełki. Punktem kulminacyjnym naszej akcji był koncert, w którym wystąpiły osoby z MDKu, finalistka programu ,,Must be the music '' Natalia Wawrzyńczyk, zwycięzca ,,Mam talent '' Adrian Makar, soliści z teatru muzycznego w Lublinie, Danuta Perestaj a także pan, który przeprowadził całą aukcję obrazów. Dziękuję także tym, którzy zechcieli oddać swoje prace na ten jakże szczytny cel. Dzięki Wam będę mogła dalej się rozwijać  mając nowocześniejszy  wózek. Jeszcze raz dziękuję za okazaną dobroć, pamiętajcie - jeśli komuś pomogliście,  to kiedyś Wam też pomogą i ta dobroć wróci ze zdwojoną siłą.

Madzia Zadrąg

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania