Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
"Życzliwość jest pragnieniem szczęścia drugiego człowieka"

"Życzliwość jest pragnieniem szczęścia drugiego człowieka"

Warszawa 30.03.2017

Kilka słów od Madzi...

 Bardzo dziękuje za okazaną pomoc wszystkim, którzy byli i nadal są zaangażowani w tę akcję. Dzięki Wam będę miała nowy sprzęt rehabilitacyjny,  który pozwoli mi się usamodzielnić w dalszym etapie życia, jakim jest liceum,  do którego będę uczęszczała już od nowego roku szkolnego.Wszystkim uczestnikom koncertu charytatywnego, jednocześnie organizatorom, czyli mojej cudownej klasie i Pani Wodyk, która była pomysłodawczynią tego wszystkiego, osobom,  które występowały oraz tym wszystkim, którzy polubili nasz fanpage na facebooku i go udostępniali,serdecznie dziękuję. Dzięki Wam nasza akcja nabierała tempa i zbliżała do  celu, który chcieliśmy wspólnie osiągnąć, czyli zebranie jak największej ilości pięniążków. Akcja rozpoczęła się od tego, że razem zorganizowaliśmy wspólny wypad na lody. Uczniowie z mojej klasy pomagali mi podczas tego wypadu,  było ciężko im prowadzić wózek i ktoś z mojej klasy podsunął naszej pani pomysł, żeby zorganizować dla mnie  pomoc. Dowiedziałam się o tym jak, zobaczyłam w szkole plakat. Na początku nie wiedziałam, dlaczego to wisi, ale póżniej też dowiedziałam się, że moja klasa przystąpiła do konkursu Banku Spółdzielczego w Izbicy i to wszystko dla mnie właśnie zostało zorganizowane. Został przeprowadzony kiermasz, zbiórka pod kościołem Matki Bożej Pocieszenia,  rozprowadzono także ulotki i cegiełki. Punktem kulminacyjnym naszej akcji był koncert, w którym wystąpiły osoby z MDKu, finalistka programu ,,Must be the music '' Natalia Wawrzyńczyk, zwycięzca ,,Mam talent '' Adrian Makar, soliści z teatru muzycznego w Lublinie, Danuta Perestaj a także pan, który przeprowadził całą aukcję obrazów. Dziękuję także tym, którzy zechcieli oddać swoje prace na ten jakże szczytny cel. Dzięki Wam będę mogła dalej się rozwijać  mając nowocześniejszy  wózek. Jeszcze raz dziękuję za okazaną dobroć, pamiętajcie - jeśli komuś pomogliście,  to kiedyś Wam też pomogą i ta dobroć wróci ze zdwojoną siłą.

Madzia Zadrąg

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień