Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Zuzanna Nieć uzyskała tytuł finalisty konkursu kuratoryjnego!!!

Zuzanna Nieć uzyskała tytuł finalisty konkursu kuratoryjnego!!!

Warszawa 23.02.2018

Uczennica naszego gimnazjum, Zuzanna Nieć znalazła się w zacnym gronie najbardziej uzdolnionych gimnazjalistów z województwa podkarpackiego.

W czwartek, 15 lutego br. Kuratorium Oświaty w Rzeszowie opublikowało długo wyczekiwane wyniki III (wojewódzkiego) etapu polonistycznego konkursu przedmiotowego, którego zagadnienia znacznie wykraczały poza treści programowe realizowane w szkole.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.

09.12.2019
W ostatnich dniach listopada w naszej szkole rozpoczęła się akcja. Jej zwieńczenie nastąpiło 13 grudnia. 28 listopada zorganizowaliśmy kiermasz Andrzejkowy, sprzedawaliśmy różnego rodzaju słodkości. Kolejny kiermasz odbył się 6 grudnia z okazji Mikołajek. W tym dniu również sprzedawaliśmy kartki bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów naszej szkoły. Od 28 listopada do 6 grudnia przeprowadzona została zbiórka publiczna w naszej szkole. 9 grudnia komisja otworzyła puszki i przeliczyła zarobione pieniążki. Suma1078,70. Wszyscy stanęli na wysokości zadania. 12 grudnia wszystkie produkty zostały zapakowane, opisane i przekazane do punktu przyjmowania paczek w Wąsewie.
Więcej Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim  wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.