Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
"Znawca finansów"- test bankowca

"Znawca finansów"- test bankowca

Warszawa 17.03.2018

Ostatnią konkurencją przygotowaną przez Talentowiczów był test bankowca.O tytuł "Znawcy finansów" walczyło 14 uczniów SP i Gimnazjum.Najlepszy wynik otrzymali:Monika Chodorowska z kl.VIIa oraz Maksymilian Stafijowski z kl.III b.

Uczestnicy testu musieli wykazać się wiedzą z dziedziny bankowości i finansów.Test zawierał 28 pytań, niektóre wymagały dużej wiedzy.Zainteresowani udziałem w konkursie mogli przygotować się wcześniej na podstawie informacji zamieszczonych w INFO SKO znajdujących się w kąciku TalentowiSKA.Najłatwiejsze okazały się pytania dotyczące polskich nominałów, skrótów bankowych(SKO,KZBS, PIN, FINGER VEIN, CHF), najtrudniejsze natomiast to pytania z zakresu wiedzy o kredytach i posiadaczach kont. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania