Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie z oddziałami gimnazjalnymi (Gimnazjum nr 2 im. Henryka Sienkiewicza)
Zmiany w „KARMELCE”

Zmiany w „KARMELCE”

Warszawa 15.10.2015

W naszej Spółdzielni Uczniowskiej „Karmelka” 18 września odbyło się walne zebranie członków.

Wybraliśmy nową Radę Nadzorczą i Zarząd Spółdzielni. Opracowaliśmy i przyjęliśmy plan pracy na bieżący rok szkolny. Na spotkanie przybyło 33 uczniów. Zebranie  prowadziła Magda Biała. Ustępująca Prezes Spółdzielni, dziś już uczennica II LO, Ola Mazurek przedstawiła sprawozdanie z pracy Zarządu za okres styczeń – czerwiec. Podziękowała też za dotychczasową współpracę i życzyła sukcesów w działaniu swoim następcom i całej Spółdzielni.

W głosowaniu tajnym wybrano:

Przewodnicząca Rady Nadzorczej – Wiktoria Pacek

Sekretarz – Julia Adamek

Prezes – Justyna Cieniuch

            Sekretarz – Karolina Borówka

            Skarbnik – Adrianna Dados

           

Wybrano też Komisję Rewizyjną w składzie:

            Przewodnicząca – Wiktoria Waśkowicz

            Członek : Dominika Małyska

                        Aleksandra Kukiełka

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.

09.12.2019
W ostatnich dniach listopada w naszej szkole rozpoczęła się akcja. Jej zwieńczenie nastąpiło 13 grudnia. 28 listopada zorganizowaliśmy kiermasz Andrzejkowy, sprzedawaliśmy różnego rodzaju słodkości. Kolejny kiermasz odbył się 6 grudnia z okazji Mikołajek. W tym dniu również sprzedawaliśmy kartki bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów naszej szkoły. Od 28 listopada do 6 grudnia przeprowadzona została zbiórka publiczna w naszej szkole. 9 grudnia komisja otworzyła puszki i przeliczyła zarobione pieniążki. Suma1078,70. Wszyscy stanęli na wysokości zadania. 12 grudnia wszystkie produkty zostały zapakowane, opisane i przekazane do punktu przyjmowania paczek w Wąsewie.
Więcej Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim  wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.