Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum w Zespole Szkół w Niedźwiadzie Górnej
Zebranie SKO w gimnazjum - Bieg charytatywny "Sprintem do maratonu"

Zebranie SKO w gimnazjum - Bieg charytatywny "Sprintem do maratonu"

Warszawa 31.10.2015

We wrześniu odbyło się zebranie SKO – owiczów z gimnazjum, którzy opracowali plan działań na nowy rok szkolny. Pierwszą akcją był zorganizowany przez naszą szkołę bieg charytatywny "Sprintem do maratonu".

Na zebraniu SKO – owiczów z gimnazjum zapoznaliśmy się z programem „ Talentowisko” oraz regulaminem konkursu „Spółdzielnia dobrych serc”. Opracowaliśmy plan działania i wspólnie ustaliliśmy, że  będziemy wspierać Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie. Podopiecznym tego hospicjum jest uczeń naszej szkoły Artur Kozdęba.

Pierwszą akcją w nowym roku szkolnym był zorganizowany przez naszą szkołę bieg charytatywny "Sprintem do maratonu". Dla mieszkańców wsi to cykliczna cieszaca się ogromnym zainteresowaniem impreza, która łączy pokolenia nie tylko Niedźwiady, ale i okolic. Wpłaty uzyskane z wpisowego oraz z aukcji różnych przedmiotów łącznie 1052 zł zostaną przekazywane na rzecz Podkarpackiego Hospicjum oraz dla podopiecznego Arturka Kozdęby. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania