Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
Zbiórka pieniędzy na rzecz Stowarzyszenia „Możesz więcej” z Nowego Zglechowa

Zbiórka pieniędzy na rzecz Stowarzyszenia „Możesz więcej” z Nowego Zglechowa

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 27.11.2016

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada lecz przez to, kim jest nie przez to, co ma lecz przez to, czym dzieli się z innymi". Jan Paweł II

"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.
                                                      Albert Camus

 

Dnia 27 listopada 2016r. Wolontariusze „ Starszy Brat – Starsza Siostra” oraz  SKO- wicze wraz z przedstawicielami stowarzyszenia, uczestniczyli w zbiórce pieniędzy na rzecz Stowarzyszenia „Możesz więcej” z Nowego Zglechowa, która ma celu utworzenie wielospecjalistycznego ośrodka terapeutyczno – rehabilitacyjnego.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ – NA NASZ WSPÓŁNY DOM

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Możesz więcej” rozpoczęło zbieranie funduszy na stworzenie wielospecjalistycznego ośrodka terapeutyczno – rehabilitacyjnego dla dzieci i osób dorosłych z niepełnosprawnością sprzężoną – mieszkańców powiatu mińskiego pod nazwą „Razem możemy więcej – na nasz wspólny dom”.
Pod tą nawą kryje się szeroko rozumiana opieka dla osób, które skończyły swoją drogę edukacyjną, których rodzice już nie są w stanie samodzielnie wspierać ich w codziennym życiu. Żeby móc zrealizować ten cel musimy zebrać naprawdę dużo środków finansowych. Musimy znaleźć – kupić lub pozyskać budynek w którym mógłby powstać taki ośrodek. Inna ewentualność to pozyskać lub kupić teren pod wybudowanie takiego miejsca od podstaw. Którąkolwiek propozycję bralibyśmy pod uwagę trzeba zgromadzić siedmiocyfrowe kwoty. Całość akcji, która jest długoterminowa nazwaliśmy „Razem możemy więcej – na nasz wspólny dom”.

 

                                              Dziękujemy za ofiarność !!!

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania