Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi w Wąsewie
Zbiórka makulatury

Zbiórka makulatury

Warszawa 23.02.2017

Przypominamy o zbiórce makulatury.

SKO przypomina swoim członkom i sympatykom o oszczędzaniu zasobów naturalnuych Ziemi i zbiórce makulatury. Pamiętaj, papier nadal produkowany jest głównie z drewna, rzadziej z makulatury. Pomóżmy więc drzewom! Oszczędzając papier i zbierając makulaturę ograniczamy nadmierne wycinanie drzew i chronimy środowisko. Dbając o lasy, chronimy ważne zasoby naszej planety.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.

09.12.2019
W ostatnich dniach listopada w naszej szkole rozpoczęła się akcja. Jej zwieńczenie nastąpiło 13 grudnia. 28 listopada zorganizowaliśmy kiermasz Andrzejkowy, sprzedawaliśmy różnego rodzaju słodkości. Kolejny kiermasz odbył się 6 grudnia z okazji Mikołajek. W tym dniu również sprzedawaliśmy kartki bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów naszej szkoły. Od 28 listopada do 6 grudnia przeprowadzona została zbiórka publiczna w naszej szkole. 9 grudnia komisja otworzyła puszki i przeliczyła zarobione pieniążki. Suma1078,70. Wszyscy stanęli na wysokości zadania. 12 grudnia wszystkie produkty zostały zapakowane, opisane i przekazane do punktu przyjmowania paczek w Wąsewie.
Więcej Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim  wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.