Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
ZAPROSZENIE

ZAPROSZENIE

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 12.05.2016

IV Konkurs Piosenki Anglojęzycznej w Zespole Szkół w Latowiczu

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Piosenki Anglojęzycznej, który odbędzie się w Zespole Szkół w Latowiczu dnia 19 maja 2016.
Regulamin uczestnictwa:

Do 5 maja 2016 należy przesłać zgłoszenie uczestnictwa faxem, e-mailem lub złożyć osobiście w sekretariacie szkoły wypełniając formularz zgłoszeniowy. (Jest to termin nieprzekraczalny!)
KONTAKT: Zespół Szkół w Latowiczu
ul. Rynek 24, 05-334 Latowicz
tel./fax 25 752 10 84
e-mail: zs_latowicz@poczta.onet.pl
www.zslatowicz.republika.pl

Organizatorzy zapewniają obsługę techniczną i nagłośnieniową (po uprzednim ustaleniu zapotrzebowania technicznego na podstawie kart zgłoszeń). Śpiewanie piosenek zawierających treści niezgodne z przyjętymi obyczajami, obrażające uczucia innych osób, np. religijne itp., jest niedopuszczalne. Konkurs rozstrzygnięty zostanie w trzech kategoriach wiekowych:
- klasy I-III Szkoły Podstawowej
- klasy IV-VI Szkoły Podstawowej
- klasy I-III Gimnazjum

Wszelkie pytania prosimy kierować do koordynatora konkursu  P. Klaudii Kot. Za  prawidłowy przebieg konkursu są również odpowiedzialne w szkole: p. Anna Świątek i p. Agnieszka Włodarczyk.

 

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania