Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Zapobiegajmy pożarom!

Zapobiegajmy pożarom!

Warszawa 05.01.2015

W grudniu 2014 roku odbył się gminny etap Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pt. "Zapobiegajmy Pożarom"

W etapie tym uczestniczyło 70 prac w czterech kategoriach wiekowych. Z naszej szkoły młodzież wykonała 9 prac różnymi, bardzo pomysłowymi technikami i zajęliśmy wszystkie miejsca na podium oraz jedno z dwóch wyróżnień: 1. miejsce - Emilia Kapinos kl. I b, 2. miejsce - Hubert Kapinos kl. I b, 3. miejsce - Patrycja Kilian - kl. III a, Wyróżnienie - Patrycja Marut - kl. III b.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy! Rozdanie nagród dla laureatów eliminacji gminnych nastąpi na początku roku 2015!

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania